Wpis z mikrobloga

@GrubyChudini: Ja to od sportowcow wymagam tylko walki i ambicji. Wyniki to sprawa drugorzedna tak naprawde. Karol jest wzorem, sportowcem przez duze S. Szacunek bedzie mial zawsze, choby i s--------l nam mecz o 3 miejsce.
  • Odpowiedz
@Perlo: największy ból to ten, że dla Karola to była ostatnia (najprawdopodobniej) szansa na największe osiągniecie w karierze, które było tak blisko. Za wszystko to co przeżył zdecydowanie należało mu się przynajmniej srebro igrzysk. Mam nadzieję, że zdobędą brąz i ten medal będzie wisienką na torcie jego kariery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niezłe. Jak Ronaldo popłakał sobie na euro to były komentarze, ze jest słaby psychicznie itd.
Tutaj nic :D

  • Odpowiedz
@GrubyChudini: kurde, nie widziałem że płakał, aż mi się oczy spociły teraz. Pamiętam jak kończył karierę po tym jak stracił oko bo uważał że nigdy nie wróci do tego poziomu co kiedyś... legenda piłki ręcznej, będzie co wnukom opowiadać.
  • Odpowiedz
@s87: bo Ronaldo to płacze w takim stylu jak ten kolega z dzieciństwa który był dobry ale z którym nie lubiłeś grać
"panie sędzio łapał mnie", "k---a Mati tutaj podaj", "nie trafiłem w piłkę k------a", "nie wierze k---a, dawaj ta pilke" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a Bielecki zachowuje się normalnie, z klasą i po prostu pobeczał się po przegranym meczu

  • Odpowiedz
@Fisek zgiń przepadnij


@mitotasak: No k---a, ja też nie wiem kto to jest i z chęcią bym się dowiedział. Kolega normalnie zapytał, podrzućcie jakiś link do youtuba z tym momentem albo wytłumaczcie. A jak masz tak odpowiadać, wielki k---a znawco, to sam się goń i nie zaniżaj już i tak niskiego poziomu komentarzy na wypoku.
  • Odpowiedz
@s87: Bo jakby Ronaldo stracił oko to by do końca życia z wózka inwaldzkiego nie wstał a Karol to wzór sportowca. Dlatego jeden płacze bo jest p---ą a drugi bo jest kozakiem.
  • Odpowiedz