Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słabo mi idzie na parkecie, a w dniu jutrzejszym mam weselę w rodzinie... Polecicie jakiś szybki tutorial, cobym mógł ogarnąć jak poruszać się w tańcu z partnerką, jak tańczyć? Coś tam ostatnio tańczyłem, ale chciałbym urozmaicić taniec.
Dziękuję z góry moje kochane Mirki,
nieśmiały niebieskipasek

#wesele #tance #taniec #kiciochpyta #problemypierwszeswiata

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 18
@Toniezarzutka: To może jeszcze jakieś porady jak się uwrażliwić na sztukę tańca? :D Bo pokazują mi jakieś tanga argentyńskie, sceny z filmów i inne tego typu bzdety że niby "o patrz, jakie to jest zmysłowe" a dla mnie to jest równie zmysłowe i erotyczne jak gra w krykieta.
@kyaroru Tego w dobę raczej się nie nauczysz, trzeba mieć w sobie wrażliwość na muzykę i stopniowo ją przekładać na taniec. Sam jestem na początku nauki i widzę że te cztery miesiące co ćwiczę to dopiero maleńki wierzchołek góry lodowej do ogarnięcia. Mało kto się wstrzeliwuje w temat z marszu, to godny #!$%@? daje widoczne efekty
@tux3284: Mam wrażliwość na muzykę, ale taniec towarzyski to w 3/4 jakieś nędzne kawałki utworów pourywane w połowie i nastawione na to, żeby rytm i tempo były takie jak trzeba, a nie jakaś eksplozja piękna. Jak chcę mieć jakieś doznania duchowe związane z muzyką, to sobie puszczam koncert fortepianowy i rozkładam się na fotelu, a nie włączam wiązankę tang argentyńskich (c) by szkoła tańca "białołęka dance studio". Uczyłem się tańczyć lata
@kyaroru: A ja polecam, bo gościu tłumaczy wszystko od podstaw, nie naciska, nie pokazuje nic skomplikowanego. Opowiada o tym co robić z rękami i o tym, jakie problemy mają mężczyźni przy pierwszy spotykający się z tańcem.
Wystarczy zobaczyć najstarsze filmiki lub playlisty. Żadnych laserów ani klubowego tanca tam nie ma.