Wpis z mikrobloga

@WPS_1917-2017: Ale co niby pokazuje ta mapka? Flagi wetknete w obszar USA rzekomo obrazują agresywna politykę?
To manipulacja bo nie widze flag Rosji.
Jednak prorosyjskich nie stać na nic poza zmanipulowane obrazki i dane.
  • Odpowiedz
@lukaslm: To niech USA zaprzestanie destabilizacji świata poprzez rozpiździel na Bliskim Wschodzie, kryzys migracyjny. Niech przeproszą za zabicie Kadafiego, Saddama i inne. Niech powiedzą prawdę w sprawie 11.09. I problem będzie z głowy.
@Alkreni: Już jeden się pytał o numer KRS. Jeśli jesteś zainteresowany, to możesz wpłacić darowiznę na cele medialne
@szurszur: Tak, pokazują agresywną politykę.

Jednak prorosyjskich nie stać na nic poza zmanipulowane obrazki i dane.


Tak samo
  • Odpowiedz
@WPS_1917-2017:

Coś mi tu nie gra zielonko - w awatarze masz stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej, którego strona programowa zaczyna się od słów:

Dlaczego nacjonalizm ?

Jeżeli naród zrezygnuje z nacjonalizmu, stanie do walki z siłami kosmopolitów bezbronny i walkę tę z pewnością przegra


a uprawiasz prorosyjska propagandę ?

  • Odpowiedz
@kyloe: Tylko przedstawiam punkt widzenia inny niż w popularnych mediach. A i polecam przeczytanie programu:
1
2

Chcemy być niezależnym, suwerennym krajem, coś na kształt Korei Północnej, która jest uważana za wzór niezależności.
  • Odpowiedz
@LooZ: Wojsko to przede wszystkim ma strzec wyłącznie swoich granic i to dotyczy każdej armii. Uważam, że wysyłanie naszych wojsk na misje to zaprzeczenie funkcji armii.
  • Odpowiedz
coś na kształt Korei Północnej, która jest uważana za wzór niezależności.


@WPS_1917-2017: ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przepraszam, nie załapałem. Waszym celem jest ośmieszanie ruskiej propagandy. Plusik.
  • Odpowiedz
@WPS_1917-2017. Już tobie napisałem, to niech Ruskie zawiążą koalicję przeciw USA i tyle. Rosja robi na zasadzie takiego małego gówniak, który nikt z nim się bawić i zazdrości USA kolegów :)
  • Odpowiedz