Wpis z mikrobloga

COŚ MIE W PLECACH CZASŁO STRASZNIE jak to dobrze że się zregeneruje do jutr- o kurde się nie zregeneruje
mam już 19 lat
Właśnie dzisiaj kończę swoje 19 urodziny ( )

Wersja #nobodyoproczrandomanimeshitkiers:
Rok temu pisałem, że głupio tak w sumie stać się takim starym i że starość nie radość i że ilość czasu na gierce oraz motywacji się zmniejszy bo teraz to już tylko szykować sobie trumienkę i może włożyć do niej 3DSa żeby mieć w co pograć jakbym zmartwychwstał pod ziemią xD

Ale nie, nie ma tragedii, przynajmniej na razie, wydaje mi się że patrząc na posty z tamtego roku trzymam poziom cringe'u i że na szczęście nie udaje mi się dojrzewać i chociaż pewnie za półtora miesiąca będę musiał na studiach zmierzyć się ze światem dorosłych, to pozostaje tylko marzyć aby za 10 lat dalej być tak #!$%@? jak szanowny Pan podeszłego wieku @xoracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Więc czego mi możecie życzyć? No bo wiecie, ten post to taka ukryta propaganda że jak mi nie napiszecie "sto lat" to będziecie się z tym źle czuli, norypscontent ( ͡º ͜ʖ͡º) XD

ten uczuć kiedy mem jokup znowu #!$%@? ma już więcej niż rok (,)
ALE DOBRA
DOPILNUJĘ ŻEBY JESZCZE TROCHĘ POBYŁ
muszę poshitpostować trochę espurrem bo kocham go prawie tak samo jak bidoofa a dzisiaj mało kto o tym wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WESOŁYCH ŚWIĄT MISIE ( ͜͡ʖ ͡€)

ps szukam tapety na telefon z rin z ładnym tłem
#randomanimeshit #pixiv #fate #fatestaynight #rintohsaka @Evil_Anon ʕʔ #
Pobierz
źródło: comment_yOrQYATfZDyi1UUE5iCBxehzK11cT30G.jpg
  • 41
@xoracy: Eee zawsze fajnie jest trochę posmutać, dopiero posmutając zdajesz sobie sprawę jak szczęście jest zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do loszek to zobaczymy jak to będzie, trudno będzie znaleźć drugą tak #!$%@?ą jak ja która przy okazji nie uważałaby że jestem śmieciem *kaszlkaszltakoleżankanaekaszlkaszl* ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@joookub: nie doceniasz swoich atutów - bajerę wcisnąć umisz, gęba też jak najbardziej w tamburyn, mówię Ci Zdzichu, każda może być Twoja, tylko rękę wyciągniesz i mówisz chociażby

PANI JA POTRAFIE DUŻO BO DUŻO TALENTÓW MAM

- UMIEM PISAĆ W POLSKI

- UMIEM PISAĆ W ENGIELSKI

- UMIEM STAĆ

- UMIEM SIEDZIEĆ

- MAM OCZY I TO AŻ DWOJE

- MAM USZY I TO AŻ DWOJE

- MAM DWA SŁONECZNIKI KTÓRE