Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości. Na stronie http://www.spacex.com.pl/p/praca-w-spacex.html przeczytałem, ze jedną z możliwości pracy w SpaceX jest posiadanie Zielonej Karty, ale z tego co wiem to, żeby w ogóle pracować w USA trzeba mieć Zieloną Kartę wiec jaka jest różnica w zatrudnieniu w SpaceX z Zieloną Kartą, a zatrudnieniem np. w przemyśle spożywczym. Chodzi o to, czy to jest ta sama Zielona Karta, czy żeby pracować w przemyśle kosmicznym trzeba spełnić jeszcze jakieś wymagania?
#spacex #praca
  • 3
@BedeKiedysMarsjaninem: Myślę że najłatwiej zrobić tak jak Musk wyjechać do Kanady a z stamtąd do USA. Bez obywatelstwa pewne trzeba mieć zgodę ministerstwa USA, jak opanujesz zimną fuzje albo zrobisz jakiś super silnik rakietowy lub coś w tym stylu to zarówno obywatelstwo jak i zgodę dostaniesz. Prawie każdy kraj łowi talenty widać to na przykładzie piłkarzy tak samo jest z inżynierami. Wygraj jakiś konkurs międzynarodowy to dostaniesz kartę i jakąś fajną
jak opanujesz zimną fuzje albo zrobisz jakiś super silnik rakietowy lub coś w tym stylu to zarówno obywatelstwo jak i zgodę dostaniesz.


@Zapalka89: A wiesz, że na to jest specjalna wiza

Wiza O

Wizy kategorii O są przyznawane osobom wykazującym wyjątkowe uzdolnienia w dziedzinach takich jak: nauka, sztuka, edukacja, biznes i sport oraz posiadającym szczególne osiągnięcia w kinematografii i produkcji telewizyjnej oraz ich osobom towarzyszącym.


Jednakże nie wiem czy na tej