Wpis z mikrobloga

Podest z desek za 45 tys z podatków żeby zlikwidować miejsce parkingowe


@Sepzpietryny: czyli urojenia w stylu lotnika, nieźle. Miejsce parkingowe będzie opłacone, więc co za różnica czy bedzie tam stał cały rok samochód, parklet czy kosz na śmieci z idiotycznymi pomysłami zer.
@Cinos: pudło, obie strony są #!$%@? i dążą do jedynego sposobu przemieszczania się po mieście. Sprawa postawienia parkletu była z tego co wiem konsultowana z mieszkańcami i wynajmującymi lokale przy tej ulicyi nie mieli nic przeciwko. Zabranie jednego miejsca? Olaboga co teraz, jaśniepan nie będzie mógł zajechac swoim powozem pod same drzwi. Przypominam, że przy woonerfach i każdych innych inicjatywach mających na celu zabieranie mieszkańcom należnej im świętej przepustowości zera i
@rimyi: Taa, była konsultowana, smiech na sali, tak samo jak Tempo 30 na Karolewie przez FF.

Nie 3 witacze, tylko cały projekt remontu/odnowienia ul. Nastrojowej, z racji tego ze nie da sie zrobic konsultacji + projektu i wybudowac to w ciagu 1 roku jak mowi regulamin BO. To jest podzielone, pierwszy etap za 130kPLN to projekt konsultacji + projektu. Aby wskazać co ma być zrobione. A nie tak jak zrobił to
@Cinos: pierwszy etap za 130k to konsultacje, które tak bardzo hejtowali i witacze. Ja już serio nie wiem, czy wy jesteście tak głupi, żeby nie zauważać własnej hipokryzji, czy chcecie udowodnić wszystkimi środkami, że samochód to jedyne wyjście w tym mieście

Przypomnijmy jeszcze parklet - projekt parkletu, wykupienie miejsca, postawienie instalacji. No ale wy myślicie, że to przychodzi pan mietek z europaletami i robi to za 100zł a resztę przytula FF.
@rimyi: bo konsultacje by FF wygladlay tak ze bylo kilka dzieci z FF, kilka osób, wykupiona salka za granty, ulotki na fakturze i 20 osób. Tak nie moga wygladac konsultacje.
za 45 koła mozna zrobic ciekawsze rzeczy...