Wpis z mikrobloga

@hina88: 50kg na 164cm wzrostu. Generalnie jestem suchoklatesem, choć w swej wadze nie znam nikogo silniejszego :D Ale właśnie zależy mi bardzo na zmienieniu tego, i przybraniu sporo na wadze mięśniowej.
@tanihaszcz: znam ten ból. Jedz przetwory mleczne, kurczaka, ryż itd. Do tego kup sobie gainera np. Mutant Mass. Do tego oczywiście ćwicz. Ciężko się nam przybiera na masie, ale jak już się uda to rzeźba jest bardzo estetyczna. Nie wyglądamy jak jakieś misiaczki tylko mamy ładnie wyrzeźbione mięśnie.
@tanihaszcz: Jak piszą koledzy - trzeba #!$%@?ć. Nie fiksuj się na białko. Idealnie jest jak dostarczysz najwięcej kalorii z węgli i nie będziesz jadł syfu. Teoria. teorią a życie, życiem i w praktyce okazuje się, że lepiej zjeść za dużo tłuszczu i słodyczy ale rosnąć niż jeść wyłącznie "clean food".
@tanihaszcz: Śniadanie 8:00

Omlet z 3 jaj z płatkami owsianymi 100g i rodzynkami + banan

Śniadanie 2 11:00

twarożek, pomidor, chleb

(100g płatków owsianych + 15g odżywki białkowej)

Posiłek 3 13:00

Kanapki z masłem orzechowym

Obiad 15:30

Pierś z kurczaka

Ryż

Pomidor

Oliwa z oliwek

Carbo + białko (wpc) 16:30

Trening 17:00

Carbo + białko(Wpc) 18:30

Posiłek do 1h po treningu 19:00

puszka tuńczyka + 100g kukurydzy + 100 g ryżu
@Pyrakus: Gdybym miał ją korygować (a skoro działa to przecież niepotrzebne :) to zmniejszyłbym ilość jaj i rozważył zmniejszenie twarogu. Długo się trawią i utrzymują uczucie sytości. Super sprawa na redukcji ale jak ktoś jest prawdziwym ekto to kłopot.
@DamianParol: Omlet jest na nocną głodówkę i sam jestem zaskoczony jak szybko potrafię po nim zgłodnieć. Twarożek zastępuję właśnie płatkami owsianymi z odżywką, smaczne i pożywne. A twaróg na noc ma się długo trawić i powstrzymywać nocny katabolizm :)