Wpis z mikrobloga

To jak zepsuliście ten tag i przeforsowaliście mema z małpą daleko poza kontekst to jest jakaś tragedia. Zalew nieśmiesznego gówna typu wklejona losowa małpa z podpisem "polak" (jakie śmieszne boże xDDD), albo równie inna losowa z podpisem z polską przywarą z------ą z mema z wąsatym januszem "polak czeka na mielone" albo "polak żre chleb z zupą", a całe to g---o otagowane #testoviron. K---a mać, aż mi się przykro zrobiło. Co to ma baranie jeden z drugim wspólnego z testovironem? Strasznie mnie o to boli d--a bo był to jeden z moich ulubionych tagów tutaj, gdzie z tego w sumie dość ograniczonego materiału testa ludzie wyciągali smaczki, snuli interpretacje, robili swoje własne przeróbki filmowe, fotoszopki, humor dla kumatych i w ogóle masę kreatywnych rzeczy. A teraz k---a typowy polaczek wg definicji Testa, który widział może ze dwa jego filmy na krzyż, o--------a nieśmieszne heheszki dla innych polaków, myśląc że jest śmieszny i kumaty, nie kumając wcale. A przy tym dostaje poklask od reszty stada cebulaków. Żeby w tych memach jeszcze istniał jakiś związek pomiędzy myślą, najlepiej będącą nawiązaniem do twórczości mistrza (to by chociaż tag uzasadniało), a samym obrazkiem. Ale nie k---a - byle jakie zdjęcie małpy i podpis o noszeniu skarpet z sandałami. I jeszcze ci debile co na filmie źródłowym słyszą "kogut"... Przez trzy dni widziałem tutaj może ze 2 śmieszne nowe rzeczy, reszta to wtórne i niekreatywne g---o. Rzucałbym was cegłówką i trącał patykiem. W ogóle nie macie klasy.
#testoviron #oswiadczenie
ryhu - To jak zepsuliście ten tag i przeforsowaliście mema z małpą daleko poza kontek...

źródło: comment_iabVcyt7fbc57KHb2haXMJZe6UjDJnt5.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ryhu: Ja to tam bólu d--y nie mam o skalanie świętości Testovirona, nic mnie to nie obchodzi. Ale mem z małpą-polakiem od początku mnie zwyczajnie nie śmieszy. Teraz natomiast gdy jest mega popularny, jego kolejne instancje tracą na jakości bo leci masówka. Kluczowy moment nieśmieszności i ogrania małpa-polak osiągnęła dla mnie gdy swoją wersję wrzucił @SOLGAZ . Jak już śmieszki od marketingów zaczynają coś przetwarzać na swoje potrzeby to
  • Odpowiedz