Wpis z mikrobloga

To jak zepsuliście ten tag i przeforsowaliście mema z małpą daleko poza kontekst to jest jakaś tragedia. Zalew nieśmiesznego gówna typu wklejona losowa małpa z podpisem "polak" (jakie śmieszne boże xDDD), albo równie inna losowa z podpisem z polską przywarą #!$%@?ą z mema z wąsatym januszem "polak czeka na mielone" albo "polak żre chleb z zupą", a całe to gówno otagowane #testoviron. #!$%@? mać, aż mi się przykro zrobiło. Co to ma baranie jeden z drugim wspólnego z testovironem? Strasznie mnie o to boli dupa bo był to jeden z moich ulubionych tagów tutaj, gdzie z tego w sumie dość ograniczonego materiału testa ludzie wyciągali smaczki, snuli interpretacje, robili swoje własne przeróbki filmowe, fotoszopki, humor dla kumatych i w ogóle masę kreatywnych rzeczy. A teraz #!$%@? typowy polaczek wg definicji Testa, który widział może ze dwa jego filmy na krzyż, #!$%@? nieśmieszne heheszki dla innych polaków, myśląc że jest śmieszny i kumaty, nie kumając wcale. A przy tym dostaje poklask od reszty stada cebulaków. Żeby w tych memach jeszcze istniał jakiś związek pomiędzy myślą, najlepiej będącą nawiązaniem do twórczości mistrza (to by chociaż tag uzasadniało), a samym obrazkiem. Ale nie #!$%@? - byle jakie zdjęcie małpy i podpis o noszeniu skarpet z sandałami. I jeszcze ci debile co na filmie źródłowym słyszą "kogut"... Przez trzy dni widziałem tutaj może ze 2 śmieszne nowe rzeczy, reszta to wtórne i niekreatywne gówno. Rzucałbym was cegłówką i trącał patykiem. W ogóle nie macie klasy.
#testoviron #oswiadczenie
ryhu - To jak zepsuliście ten tag i przeforsowaliście mema z małpą daleko poza kontek...

źródło: comment_iabVcyt7fbc57KHb2haXMJZe6UjDJnt5.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 91
@ryhu btw tylko #!$%@? nowocioty zawsze sie spinaja o forsowanie jakichs hehe memesow mnie ta malpa smieszy i gnije do niej a ty sie zachowujesz jakbys wczoraj odkryl testovirona i uuu szanujcie mistrza smiecie
  • Odpowiedz
@zdebel: losowa durniu w sensie, że konkretne zdjęcie użyte do konkretnego podpisu nie ma z nim nic wspólnego - przykład: małpa >>siedząca<< na gałęzi z podpisem polak >>stoi<< pod sklepem, bo się lamusom nawet w grafice google nie chce poszukać odpowiedniej fotografii. Zbyt kumaty to ty widzę nie jesteś.

mnie ta malpa smieszy

@lazer: przykro mi
  • Odpowiedz
  • 8
@ryhu ale zdaj sobie sprawę że na mirko malpy nie forsuje jedna osoba więc jest to smieszne dla wielu a ty masz bol dupy bo yy malpa siedzi a piszo że stoi no #!$%@? xD
w ogole nie kumasz idei malpy
  • Odpowiedz
@lazer: mój wpis z małpą sprzed ponad półtora roku http://www.wykop.pl/wpis/10995554/testoviron-wungiel-slunsk-gornictwo/ - (zlot pieczywa tostowego) to będzie jedyne moje "usprawiedliwianie" tego że boli mnie dupa i nie jaram się testem od wczoraj - prawie od trzech lat w samym tagu #ryhuszki #!$%@? memy z testovironem i widziałem przez ten czas masę rewelacyjnych rzeczy jakie wypluła z siebie fanbaza testa i małpa to jest przy tym żenada, zwłaszcza w obecnej formie nie majacą
  • Odpowiedz
@ryhu: W POLSCE JAK W LESIE KUFWA. NIE, W POLSCE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM. JAKIŚ AMERYKANIN ALBO NIEMIEC UŚMIECHNIE SIĘ NA WIDOK MAŁPY I PRZESCROLLUJE DALEJ. A POLAK? POLAK BĘDZIE WYLEWAŁ SWOJE ŻALE: "ZEPSULIŚCIE TEN TAG, ZA TO JA JESTEM KIMŚ, OD PÓŁTORA ROKU WRZUCAM MAŁPY ALBO PRACUJE ZA 3 TYSIĄCE ZŁOTYCH", POLACY ZWIERZĘTA...
  • Odpowiedz
@fredro: clue tutaj jest tagowanie tego testoviron, resztę mam w dupie. I zauważ że malpe sprzed dwóch lat wyjąłem dopiero po tym jak zwyzywali mnie od nowociot, więc to nie jest tak że kreuje się tutaj na #!$%@? wie kogo
  • Odpowiedz
@ryhu: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I NA TAGU #testoviron BĘDZIE MOŻNA POSTOWAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD WRZUCĄ MAŁPĘ-POLAKA NIE OGLĄDAJĄC WCZEŚNIEJ WSZYSTKICH FILMIKÓW TESTA
  • Odpowiedz
@ryhu: ja to uważam cię za fajnego kolesia, ale ten wpis mnie zażenował jak mało co xD to nie wchodź na mirko przez tydzień, małpa się znudzi i będzie po staremu, ja #!$%@?, czy to naprawdę jest takie ważne?
  • Odpowiedz
@ryhu: przecież na wykopie to jest standard jak już coś podchwycą to będą #!$%@?ć do porzygu, przykłady z ostatni tygodni: nie daj sie #!$%@?, komu? #!$%@?, te #!$%@? przeróbki z tym kakao, zginoł na zawsze itp więc teraz będą #!$%@?ć to przezabawną małpą przez kolejny miesiąc, karuzela śmiechu wchodzi na najwyższy obroty
  • Odpowiedz