Wpis z mikrobloga

@Dziki_Odyniec: Pierwszy raz słyszę tę historię. Moim zdaniem użycie dwóch rodzajów broni mogłoby wskazywać na kogoś z silnie obsadzonych w tej okolicy struktur militarnych. Straż Graniczna w Kudowie, jednostka Wojskowa w Kłodzku. Ostatnio jak schodziłem do Pasterki od strony Błędnych Skał to przechodziłem obok jakiegoś trochę ukrytego ośrodka wojskowego (na mapie googla go nie ma). W całej Kotlinie Kłodzkiej, zwłaszcza w latach 90' uzbrojenie było stosunkowo wysokie.
stawiam na tych zjebów z ONR, którzy mieli w pobliżu zgrupowanie.


@Walkiria81:

W 1997 roku nie istnial ONR.


@KD30:

Więc tak dokładnie to kto miał tam to zebranie? To by było dość istotne biorąc pod uwagę ten motyw z uczczeniem śmierci Hessa. Myślę, że ONR nie do końca by się identyfikował z Niemcem, no ale skoro nie istniał, to co to było za ugrupowanie?
@Dziki_Odyniec:
"Z plecaków ofiar Anny i Roberta zginęły zegarek z napisem ,,25 lat ZNP” aparat fotograficzny Zenit i co wydawało by się dziwne dziennik notatnik dziewczyny
W którym opisywała to co spotkała na szlaku –Rośliny drzewa ,przyrodę.

Prawdopodobnie było coś tam opisane w pamiętniku co by wykryło sprawców podobnie jest z aparatem. "
http://mordercy.jun.pl/viewtopic.php?t=882&sid=9121cfd8e9ab385125df6101bcd3c49f

Obstawiam tego kolesia spotkanego w Dusznikach.
@KD30: No tak to właśnie teraz widzę, a wątpię by ktoś powołujący się na idee Dmowskiego (ONR) miałby czcić naród największych według Dmowskiego wrogów (Niemców). Skoro padają takie zarzuty to moje pytanie brzmi: kto dokładnie, jaka nazwa organizacji, również narodowość? Jak neonaziści to może raczej Niemcy? W końcu nazizm to ideologia niemieckiej partii NSDAP.
@pawel_tarnobrzeg: @KD30:
"Neonazista w Górach
W tamtym okresie czasu ponoć byli widywani ludzie w mundurach. Była to grupa Surwiwalowa o poglądach neonazistowskich. Zajmowali się oni odszukiwaniem na terenach Gór Stołowych skrytek Wehrmachtu dla grup Werwolfu posiadali oni mapy i poszukiwali skrzynek ukrytych w górach- broni i amunicji. Neonaziści spotykali się w pewnym gospodarstwie ale nie podejrzewali że gospodarz był byłym Milicjantem. Zaczęli się chwalić tym co wykopali i znaleźli w
@maxtrosoft: Słuchaj, ale przecież nie każda grupa survivalowa w mundurach to neonaziści (wąsatych wędkarzy w kurtkach typu wz.93 też wrzucićie do worka "neonaziści"?). Oczywiście tego nie wykluczam, ale wciąż chciałbym poznać konkretną nazwę tego ugrupowania, jakieś nazwisko. Poza tym ofiary zostały ponoć zamordowane bronią czeską. Z jednej strony mamy bliskość granicy czeskiej, więc równie dobrze mógł być to jakiś czeski psychopata. Z drugiej jednak nie wiem (po prostu nie pamiętam) czy
@Walkiria81: ONR w ogóle istniał wtedy? W takiej formie jak teraz działa to zdaje się, że zorganizowali się dopiero parę lat temu.
Dodatkowo to dość odważne podejrzenie, że pośród nich są mordercy. Boom na trening w obyciu z bronią też jest stosunkowo świeży. Jeszcze 10 lat temu grupowe strzelanie nie było takie popularne, a co dopiero 19. Czy w 1997 broń nie była proporcjonalnie droższa niż teraz? Dzisiaj nie każdy może
@stan-tookie-1: Odpowiadam - nie istnial. Wbrew temu co mowi wikipedia. Moze byly grupki #!$%@? ktore w latach 90 lataly po miastach i mowil ze sa ONRem, ale ONR w takiej formie jaka widzimy teraz dziala od 2005 roku (i to z duzym dystansem, bo z tamtych osob nie zostal praktycznie nikt).