Wpis z mikrobloga

Do tej pory myślałam, że typ faceta "bordo" z wszystkimi przywarami takiego osobnika, tak naprawdę nie istnieje w prawdziwym życiu. Aż do wczoraj. Przeżyłam szok, poznając 30 letniego osobnika płci męskiej, okropnie otyłego, brzydkiego, pryszczatego, mieszkającego z rodzicami w jednym pokoju i NIGDY nie skalanego pracą. Ludzie złoci. Utrzymuje go niepełnosprawna matka która dorabia do renty sprzątając kilka godzin w tygodniu. Na prośby matki żeby znalazł jakąkolwiek pracę szantażuje ją popełnieniem samobójstwa. Ja nie wiedziałam gdzie mam oczy podziać.


#bordo #tfwnogf #niebieskiepaski #patologia #bezrobocie
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poborca_podatkowy: COOOO????
opis prawie dokładnie pasuje do mnie
tylko ja nie straszyłem samobójstwem bo kilka razy próbowałem
i nie piję piwa bo się wstydzę kupować i pić w domu a na ulicy to w ogóle

poza tym takich ludzi teraz pełno w parkach, chodzą i łapią te kieszonkowe diabełki co księdzu przed nimi ostrzegał, że belzbub i lucypher
  • Odpowiedz
@Shanny
@poborca_podatkowy

Osobiście poznałem (przez wielki przypadek) jednego wykopka mieszkającego na wyspach. To znajomy, znajomych...

Koleś od dziecka mieszka w IRL pomimo tego nie zrobił żadnego zawodu, ani nawet prawa jazdy.
Jego życie wygląda następująco: bierze zasiłek, gra w gierki i wali "naftę".
  • Odpowiedz
@Shanny: Nawet nie chodzi o ten stereotyp, mimo że nie lubię oceniać ludzi po wyglądzie to zdaję sobie sprawę że istnieje jakaś tam korelacja między wyglądem/zadbaniem a przegraństwem.

Chodzi o to, że w już w gotowym opisie priorytet stanowiło to że jest brzydki i otyły, a dopiero na końcu dodała to co jest tak naprawdę najważniejsze czyli zje**na mentalność
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: nie jest najważniejsza ale owszem jest ważna. Dla Ciebie też, choćby podświadomie i możesz się wyrzekać ale tak po prostu jest. Chyba że jesteś niewidomy to zwracam honor. A tak w ogóle to czepiasz się takiego gówna wstyd by Ci było, naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz