Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaraz moja pierwsza wizyta u psychiatry.

Myślę, że co najmniej o 7 lat za późno, tak naprawdę pewnie jeszcze więcej, ale nie mam wpływu na moich rodziców.

Mam 25 lat, nie mam pracy, znajomych (żadnych), słabe stosunki z rodziną. #tfwnogf rozumie się samo przez się.
Przez ostatnie pół roku strasznie się zapuściłem, praktycznie z nikim nie rozmawiałem. Mieszkam w dużym mieście, w dusznym i głośnym mieszkaniu kupionym za pieniądze ze sprzedaży większego mieszkania odziedziczonego po babełe. Żeby lepiej spać, od kilku miesięcy piję po kilka piw dziennie.

Wszystko mnie już przerasta. Cud, że się jeszcze myję i czasami zrobię na obiad coś lepszego niż bagietka czosnkowa z Lidla. Pracy nawet nie szukam, wcześniej pracowałem 3 lata w sklepie, gdzie moje główne zajęcie to skrolowanie internetu i odbieranie ze 2 razy dziennie paczki albo dwóch z towarem. A i tak cały czas się bałem, że coś s-------ę.

Próbowałem już wszystkiego, jak mi lekarze nie pomogą to zostaje bycie menelem (resztki oszczędności się skończą) albo sznur.

Jak chcecie, to w tej nitce dam znać po południu jak mi poszło.

#przegryw #depresja #s----------e #stulejacontent #gorzkiezale #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zaraz moja pierwsza wizyta u psychi...

źródło: comment_fMpdbEG7jTjojtU3T7YUav5kij1Tp373.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ŚwieckaProgramistka: Samo wybranie się do lekarza to już jakaś zmiana ku lepszemu. Psychiatra powinien pomóc. Po pierwsze musisz przestać pić. Trochę się uspokoić i możesz szukać pracy. Pewnie nie będzie to praca marzeń, ale jakieś pieniądze będziesz przynosił, mieszkanie masz więc nie muszą być dużo, ale przede wszystkim będziesz miał jakieś obowiązki i będziesz miał po co z domu wychodzić. Z czasem staniesz się bardziej otwarty. Jak pójdzie wszystko dobrze to
  • Odpowiedz
OP: O Janie Pawle co za bangable #m--f z tej lekarki! Myślę, że akurat ona by miała sposób na usunięcie wszystkich trosk i niepokojów z mego umęczonego ciała, ale niestety podeszła do sprawy konwencjonalnie :/
Pogadałem godzinę, babka i kazała iść na terapie psychodynamiczną. Zaraz muszę poczytać bo coś źle mi się to kojarzy, a jak zasugerowałem behawioralno-poznawczą to powiedziała, że w moim wypadku akurat ta pierwsza będzie lepsza.
Oczywiście kazała odstawić alko, dała jakieś leki uspokajające, żebym mógł zasnąć bez chlania, bo w dużej mierze piję z powodu bezsenności. Za trzy-cztery tygodnie kolejna wizyta.
Zobaczymy co z tego będzie, póki co na kilka tygodni sens życia znalazłem.
@AgniechaWykopuje: oszczędności z byłej pracy i ze sprzedaży mieszkania, mój wegetatywny tryb życia nie jest
  • Odpowiedz
@siteman: ...przecież w linku, który wkleiłeś, masz napisane co oznacza "depresyjnie" w kontekście alkoholu i innych depresantów...
  • Odpowiedz