Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak ze dwa lata temu był ze mnie #pasztet mocno, nadwaga 40 kilogramów. Zaczęłam chodzić na siłownię, taką lokalną, więc raczej stali bywalcy, na początku mieli pewnie #bekazgrubasow i mnie zlewali. Po blisko roku przychodzenia schudłam ok. 25 kilogramów i zaczęło chyba być widać jakiś potencjał we mnie. Nagle panowie zaczęli mnie zauważać bardziej, głupie teksty, lekkie wyrywanie. Jeden był sympatyczny bardzo, gadaliśmy o treningach, pierdołach fajny kolega. Gdy znowu schudłam jeszcze więcej to zorientowałam się, że on zwyczajnie do mnie zaczął podbijać tak na poważnie i otwarcie, więc mu pewnego dnia po treningu jak chciał mnie odprowadzać, powiedziałam wprost, że sorry, w domu mąż czeka. A on z tekstem: "PRZECIEŻ BYŁAŚ GRUBA!!!". Nie mieściło mu się w głowie, że "zdobyłam" męża mając dużą nadwagę ;) Potem coś bełkotał o tym, że on sobie mnie upatrzył i wyczekał (!!!), a ja go w #!$%@? załadowałam. No paczcie, rok obserwacji, zobaczył, że laska może się fajna zrobi, wstrzymam się aż się odpasie znacząco i podbiję. ZONK.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: Był niedawno wpis o gościu, który zrobił uprawnienia pilota, co rzekomo sprawiło, że nagle zaczęły się nim interesować dziewczyny. I oczywiście zdobył mnóstwo plusów, a w komentarzach tyle narzekania na różowe paski i jakie to one nie sa interesowne. Tym razem pisał różowy (jeśli to nie bait), więc jest dokładnie odwrotnie. ;)