Wpis z mikrobloga

Do #!$%@? nędzy dlaczego polaczki lubią się #!$%@?ć i szukać guza jak są #!$%@?. Nosz ja #!$%@?. Chyba że naprawdę trafiłem na jakiegoś pedała...

Po kilku browarkach poszedłem z kolesiem na kebsona. Ja zająłem stolik on stał w kolejce. Nagle podchodzi do mnie jeden typ.

Mogę wziąć tą ławkę?

Nie sorry koleś tu będzie siedział

ok spoko


Siedzę dalej podbija inny ziomek jak się okazało z tej samej "ekipy"

Co ty pedał jesteś hehe?

co?

Nie no, żartuje hehe

aha


I sobie poszedł, nie minęły 2 minuty podbija znowu

co ty pedał jesteś że sam siedzisz?


W tym momencie się #!$%@?łem, a ja spokojny człowiek jestem i to bardzo. #!$%@? lotos na tafli...

A co szukasz kogoś do ruchania?

Koleś konsternacja w mózgu mocna

co?

Czy szukasz kogoś do ruchania, drugi raz podbijasz i pytasz się mnie czy jestem pedałem. Więc szukasz kogoś do ruchania chyba nie?

Zacina w mózgu mocna.

Nie no...bo...tak się patrzysz

A co mam mieć zamknięte oczy?

No bo ja ławkę chciałem...

Tam masz 2 ławki i w drugim stoliku masz dwie ławki to sobei weź...


Odszedł bo nie wyszedł mu "wjazd" siadł do kolegów po chwili wstał odebrać zamówienie i mijając mnie nie patrząc się w oczy a w ścianę i kolegów zarzuca

fajne okulary hehe

Siada na miejscu i dopowiada

Fajne okulary ma ten ziomek nie?

Konsternacja wśród jego znajomych bo znowu mu nie wyszedł "mode samiec alfa" ktoś tam tylko zdawkowo rzucił "no fajne"
Przez resztę posiłku siedział w ciszy i kontemplował co zrobił źle gdy inni jego znajomi rozmawiali

Pobierz
źródło: comment_eZ6RPik3BH5alrVbToeXl6e4unzjoeJH.jpg
  • 11
@Akos: Co nie. Czuje się jak samiec alfa. To ja ustawiam ludzi w makkwaku a nie oni mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak 4real to ci jego znajomi byli 2x więksi ode mnie jak by stwierdzili żeby mi #!$%@?ć to by mi #!$%@? bez problemu. Ale okazało się że to są normalne osoby pomimo ubioru na "dresa" Koles który próbował mnie "poderwać" był najmłodszy i najmniejszy
@Naxster: Ogólnie to cięzko opisać słowami, ale koleś raczej szukał zaczepki a nie zapinania w dupę. I jego styki w mózgu przepaliły sie jak zobaczył kolesia który wygląda jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) który zamiast bełkotać "proszę zostaw mnie" wjeżdża mu tekstami "sam jesteś pedał" w bardziej wyrafinowany sposób.
@CreativePL: Anony chcą posłuchać inby z patusami xD?

Jakieś 2 miesiące temu otworzyli mi pod blokiem nową knajpę serwującą zapiexy. Ja jako prawilny anon niewychodziłem z domu, bo babełe zawsze obiad robiła, ale jakieś półtora miesiąców temu babe postanowiła mi sprawić przyjemność i zamiast schabowego powiedziała mi żebym poszedł na te nowe zapiexy i mi dała 10 zł. Oczywiście heatingsy itd ale #!$%@?łem tam pomyślałem że zjem sobie coś dobrego i
Pobierz
źródło: comment_PQiF21brk3X7Wl4PBp2vZfip1QM0Dne2.jpg