Wpis z mikrobloga

@polanny: To piwo to ma cztery procent alko a z rozrObami to troche tak jest ale to zalezy od okolicy. Polacy w UK maja wykrzywiona opinie bo mieszkaja albo w gettach albo w patomiastach robolsko-zasilkowych. Malo jest tu ludzi z Polski ktorzy zyja posrod klasy sredniej i wyzszej.
@polanny: Spożywanie alkoholu przez nieletnich jest na najniższym od czasu rozpoczęcia prowadzenia statystyk poziomie. Pinta to ponad pół litra. Rozróba jest pisana przez "ó". Szoty z wódki są mało popularne, królują jakieś "Sour" co to mają nędzne procenty, albo Jagerbomby (nie pamiętam jak się pisze Jaegermeistera poprawnie). Jeżeli średnie spożycie w pubie (zamykanym o 23 przypominam) to 8 pint, to obejmuje to też niepijące piwa dziewczyny - wiele woli cydry. Więc
Human Traffic


@bluehead: Dzięki za polecenie. Zapowiada się świetnie a nigdy go nie widziałem.

pinta ma 568 ml


@oliho: Cytowałem jak w oryginale a trunku osobiście nie znam.

zamykanym o 23 przypominam


@kwiatosz: Serio tak jest wszędzie? No ale chyba nie tylko w pubie można się napić? A co do błędów, to jest cytat wprost, bez poprawiania.
@polanny: Ja wiem, że to cytat wprost, nie mówię, że to Ty pisałeś. Ale to czynnik nieco obniżający wiarygodność, bo pisownię da się sprawdzić łatwiej niż fakty z tej wypowiedzi, a nawet to się nie udało autorowi. Na urodziny królowej trąbili, że puby mają być godzinę dłużej otwarte. No i post mówił o piciu w pubie.
@polanny: Jeśli chodzi o spożycie ilościowe na głowę to odsyłam do statystyk, są dostępne dla każdego u wujka googla. Od siebie mogę powiedzieć, że Anglicy mają inną kulturę picia- oni wychodzą w miasto, piją w knajpach, niewiele osób wali piwka w domu, co w Polsce jest normą. Natomiast stwierdzenie, że wyspiarze to gentlemani w garniturze i filiżaneczką Erl Greja w dłoni to ogromnie nadużycie, wystarczy przejść się wieczorem po dzielnicy klubowej,