Wpis z mikrobloga

@Guillem: aj mi chodzilo bardziej o wiekszy silnik niz o jego uklad ;) tak czy inaczej r6 o tej pojemnosci co v6 moze i by bylo lepsze do limuzyny
@StarsThief: widzialem jakas calkiem fajnie wyposazona wersje za 230k. jakas tam swoja nazwe miala ale moge ja pomylic z inna marka w ogole wiec nie bede zmyslal.
  • Odpowiedz
@kubasruba: Świetne z przodu, świetne wewnątrz, ale z tyłu sedan jest okropnie tragiczny. Jeżeli miałbym wziąć ten model, to tylko w kombi.

Dobry silnik to rzędowe 6. W takim gabarycie vka to wstyd


@Guillem: ( ͡º ͜ʖ͡º) no chyba nie. V8 by pasował jak złoto do prestiżowej limuzyny
  • Odpowiedz
@kubasruba: wykończenie wnętrza, silniki, komfort i cena - wszystko przemawia za tym samochodem, no ale jak patrzę na ten tył, to mi się odechciewa. w życiu nie kupię samochodu, który mi się po prostu nie podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°) co to ma być, superb połączony z leganzą?
  • Odpowiedz
@cofko: volvo się nie kradnie bo większość części jest poznaczone fizycznie lub elektronicznie. Żeby coś wpiąć do ścieżki musisz zaprogramować a wtedy łatwo o wtopę. Swoje s60 czasami otwarte zostawiam pod sklepem i wiem po statystkach że będę miał do czego wrócić po zakupach.
  • Odpowiedz