Wpis z mikrobloga

#apple #iphone #android #nexus

W styczniu przesiadłem się ze swojego dwuletniego (wtedy) iPhone 5s na pachnącego nowością Nexusa 5X. Początki były fajne, ale szybko zacząłem dostrzegać irytujące rzeczy, które skutecznie utrudniają codzienne życie. Nexusowi nie mogę zarzucić nic w kwestii np. aparatu - jest dobry, fotki wychodzą naprawdę znakomicie. Tak samo wideo - fenomenalna jakość. Ale USB-C oraz technologia "Fast Charge" doprowadza mnie do obłędu. Poważnie zastanawiam się nad sprzedażą tego telefonu i powrotem do sprawdzonego iPhone 5s, który był dla mnie telefonem wręcz doskonałym - tak na 99%, bo w życiu nic nie jest idealne. Jak z kompatybilnością najnowszych apek w App Store z iPhone 5s? W ostatnim czasie średnio śledziłem jakiekolwiek zmiany w systemach Apple, więc mogę był lekko "out-of-date".
  • 9
@Ainsley: Wszystko powinno w porządku działać, ale jak masz taką możliwość to weź SE - taka sama wielkość ekranu, ale aparat praktycznie taki sam jak w 6S, o wiele lepszy procesor, 2 GB ramu, no i wystarczy na dłużej z powodu dłuższych aktualizacji. Na SE appki chodzą sporo szybciej, tutaj test prędkości: https://youtu.be/ZjQzqy6Kk_4