Wpis z mikrobloga

@devel: @paulinio: przy 400 wymieniłem skrzynie, teraz delikatnie dymi, wiec wtryski pewnie będą do wymiany, ale po chipie jest wiec ma prawo. Hydroactive 3, bez plusa. Z zawieszenia to co wszędzie - końcówki, łączniki. Przy 300 wymieniłem pompę zawieszenia i wszystkie gruchy - koszt ~2000, ale było wszystko jeszcze oryginalne wiec tez ok. No i klamki w tym samochodzie to jest #!$%@? dramat, szkoda strzępić ryja, wymieniłem już ze 4
rolfik_r1 - @devel: @paulinio: przy 400 wymieniłem skrzynie, teraz delikatnie dymi, w...

źródło: comment_HZ30Q9a7WjweE3tvB8DXLFu7hL0h5ZjL.jpg

Pobierz
@rolfik_r1: mi wypada klamka zewnętrzna i wypadły dwa schowki od wewnątrz w przednich drzwiach i za cholerę nie wiem jak sie za to zabrać. Kurde auto mi stoi i musze go sprzedać.... Wezmę z 3k pewnie a jest zajebisty bardzo i od nowości w znanych mi rękach. 300k ma tylko nalatane ;))
@rolfik_r1: U mnie na razie 300k na liczniku, a ile w rzeczywistości nie chce mi się szukać. 2002 rok, 2.0 + LPG, ale okazał się za ciasny, więc robi za "mały samochód na dojazdy do pracy" i samochód zastępczy/pomoc drogową w rodzinie. Mój egzemplarz ma u mnie dodatkowe plusy za rzadziej spotykany kolor i jasną tapicerkę.
A klamki nie chcą się urwać
@rolfik_r1: Grand Espace 2.0T. Francuz z tych na "f", królowa lawet jeśli nie masz klucza 10 do zresetowania komputera, ale wchodzi 7 osób, a rano pod szkołą/przedszkolem parkuje się duużo łatwiej niż c5.
Ideałem byłby samochód, w którym zawieszenie i bagażnik byłoby z c5, niezawodność z mazdy 626 GE, zwrotność, miejsce dla pasażerów i silnik z Espace.
@rolfik_r1: teściu kupił teraz C5 III, więc dużo nowsze, a ja poluje na C5 fl, ale jest cholernie ciężko dostać to w benzynie 2.0, a najlepiej jeszcze w gazie. Jak myślicie, ile ten model teraz może kosztować tak aby nie przepłacić? Ile Ci @bigger paliło Twoje C5?
@rolfik_r1: dynamika benzyny 2.0 jakoś specjalnie od 2.0 HDI się nie różni, może poza ruszaniem spod świateł, bo wtedy wystarczy jedynka, dwójka a potem przy 80 już piąty bieg, a jak przez chwilę jeździłem 2.0 tdci to trzeba się było nawahlować.