Wpis z mikrobloga

Moi drodzy...wczoraj spotkało mnie wiele nieprzyjemności od wielu z was, fakt moja wina że nie pokombinowałem na privie ale człowiek uczy się całe życie i tak głupi umrze....nie było to umyślne...nauczka na przyszłość. Niektórzy z was nazwali mnie utrzymankiem wykopu, chciwym i pazernym człowiekiem....ja tylko zapytałem o coś co ktoś mi obiecał...nic więcej. Ale od początku, pojawiłem się tu chyba w lutym tego roku bo zmusiło mnie do tego życie, a nie chęć wzbogacenia się czyimś kosztem. Zwróciłem się do was z prośbą o przekazanie mi 1% od podatku na fundację, do której należy moja córka Paulina. To wy wspaniałomyślnie postanowiliście mi pomóc bardzo wymiernie przekazując gotówkę, zarówno na fundację jak i moje prywatne konto. Cała moja rodzina jest i będzie wam za to wdzięczna. Paulina choruje na ciężką postać Stwardnienia Rozsianego i jest w tej chwili osobą niepełnosprawną. Ponadto lekarze neurolodzy potwierdzili u niej 2 ciężkie do wyleczenia odmiany boreliozy, które najprawdopodobniej wywołały taki odruch autoimmunologiczny, który do prowadził do SM. To właśnie leczenie tych borelioz no i oczywiście ciągła rehabilitacja pochłaniają ogromne pieniądze. Dosłownie przed chwilą podliczyłem wszystkie raporty od fundacji. Do chwili obecnej na wszystkie procedury medyczne, rehabilitację i leki wydaliśmy około 33 200 zł a na paliwo na kwotę 3300. Mam na to dowód w postaci kilkudziesięciu faktur. Nie wszystkie wydatki fakturujemy, np. tylko na samą rehabilitację była zawożona ok 75 km w jedną stronę około 60 razy.....!!!!! to daje 9000 km czyli około 2000 zł na paliwo...mamy więcej takich przypadków. Musimy ją wozić samochodem bo jej stan zdrowia nie pozwala na samodzielne poruszanie się pociągami i tramwajami. W tej chwili subkonto Pauliny jest puste, czekamy do października bo wtedy wpłyną nowe środki, również od was, o czym poinformuję. Pieniądze zgromadzone w gotówce na moim koncie są odłożone na chwilę kiedy medycyna spróbuje naprawić Paulinie uszkodzenia neurologiczne, komórkami macierzystymi, nie ma innej nadziei. Wiem, że za dużo razy przepraszałem i to może niektórych denerwować, więc proszę tylko o zrozumienie wszystkich moich popełnionych tutaj błędów...stary jestem i nie zawsze nadążam za wami :). Ale jestem ojcem i życie bym oddał za moje córki....Pozdrawiam serdecznie wszystkich, tych którzy mnie nie cierpią też...
#robertt1969 #pomagamypaulinie #slaskiewykopparty #wykop #wykopefekt
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertt1969: Wiesz co Robert, nie śledzę aż tak tej "gównoburzy". Sił i czasu brakuje. Pamiętaj tylko, że ci, którzy uważają Ciebie za wiarygodnego gościa będą Ciebie nadal za takiego uważać.Analiza Twoich działań w tym j-----m-internecie przez analizatorów w stylu: "zrobiłeś źle", "za bardzo się tłumaczysz" itp. o kant d--y obić. Osobiście uważam, że fakt tłumaczenia przez Ciebie sytuacji jest bardzo fair w stosunku do tych, którzy jakąś kwotę wpłacili, jak
  • Odpowiedz
  • 7
@robertt1969 gdyby mi jakaś społeczność pomogła w leczeniu najważniejszej osoby dla mnie, kwotą 100 tys, to bym chyba oszalał i odwiedził rowerem każdego wspomagającego, albo coś, by zrozumieli że to co zrobili to było coś naprawdę dużego. Ty reprezentujesz podejście "no dzięki fajnie było ale córka wciąż chora" a rozdajo jakiejś czujki to pójście po najmniejszej linii oporu. Takie mam wrażenie.
  • Odpowiedz
@robertt1969: gościu, masz 47 lat i się przejmujesz negatywnymi komentarzami? Od społeczności takiego portalu jak wykop? XDDD Od początku wiedziałem, że w końcu z lubianego strażaka staniesz się tutaj personą non grata i to się właśnie dzieje. Na tym portalu tak już jest, że mieszają cię z błotem za jakiekolwiek wpadki, a im bardziej przepraszasz, tym gorzej, a nie lepiej. Daj sobie spokój z tą społecznością, znalazły się jednostki, które
  • Odpowiedz
@einz: 100tys zl? Wow sporo. Jak na osobę ktora choruje zaledwie od 3 lat miala duże szczęście trafić tutaj. Nawet znajomy choruje od 10 lat na SM poddał sie i tylko leży. Ranta na nic nie wystarcza. A ten pisze per "nic nie przeżyliście". Ludzie sa sparaliżowani, maja wypadki, raka a tutaj kreowanie sie na największego męczennika który dostal tylko 100k ale 400zeta gdzieś zaginęlo. Gorąco czekam na te faktury
  • Odpowiedz
@wykopnieta: także ten, 90% użytkowników tego portalu wystawiła by je na sprzedaż na allegro
@Python: a że tak zapytam, czy Ty przypadkiem nie przekraczasz granicy rozliczając go? strażnik moralności w internecie?
  • Odpowiedz
@wuju84: W któym miejscu go rozliczam?

To, że nie jestem bezkrytycznie ślepy nie oznacza że jestem jego przeciwnikiem. Już wam sie w mózgu poprzestawiało że na mirko trzeba być albo ultra-słodko przychylnym albo totalnym przeciwnikiem i nic pomiędzy już nie ma.
  • Odpowiedz
@Python: nie mówię o finansach, ale o rozliczaniu z tego co pisze. Jam jest jedyny trzeźwo myślący, wam się w mózgu poprzestawiało. Pierdzielisz.. tak Ci powiem. Każdy widzi w zachowaniu Roberta pewien problem, ale wystarczy odrobina dystansu do niego. Takie gadanie że nie ma nic pomiędzy, właśnie jest ale tego nie widzisz bo jak ktoś jest pomiędzy to po prostu olewa te wpisy i się nie udziela.
  • Odpowiedz
@wuju84: A znasz CAŁĄ sytuację w większością jego wpisów i tłem że tak mówisz? Ja kojarzę i jest tu wiele punktów które stanowczo zapalają lampkę alarmową.

takie gadanie że nie ma nic pomiędzy, właśnie jest ale tego nie widzisz bo jak ktoś jest pomiędzy to po prostu olewa te wpisy i się nie udziela.


To wtedy oznacza że nie masz nic do powiedzenia a nie że jesteś neutralny. To spora
  • Odpowiedz
@Python: Co za bzdury. To że nie mam w zwyczaju pisać wszystkiego o czym myślę na jakimś gównoportalu raczej świadczy o rozsądku. Nie, CAŁEJ NIE ZNAM I TY TEŻ CAŁEJ NIE ZNASZ. TŁA TEŻ NIE ZNASZ. A co niby takiego napisałem - co wymagałoby znajomości CAŁEJ SYTUACJI? To że warto mieć dystans? Zapaliła Ci się lampka kontrolna, ok, Twoja sprawa. Nikt nie zmusza Cię do przesyłania choćby grosza. Nazywanie wszystkich
  • Odpowiedz
@wuju84: Nie jest na poziomie piaskownicy. To obiektywny fakt że na mirko jest się za albo przeciw. Popierasz roberta i jesteś białorycerzem albo złym chujem który śmie rządać potwierdzenia. Albo lewakiem albo prawakiem. Wszystko dwuwymiarowe. Mi to nie pasuje bo uważam że moge mu kibicować a jednocześnie wymagać od niego rozsądku w dyskusji.

Proponowanie żeby nie pisać jak mam wątpliwości jest na tym samym poziomie co napisanie - jeśli nie
  • Odpowiedz
@Python: Obiektywny fakt? Miodek byłby z Ciebie dumny. Czy poza uogólnieniami i wyssanymi z palca teoriami dotyczącymi społeczności internetowej jesteś w stanie przedstawić jakiś argument, który opiera się na czymś innym niż Twojej wizji? Do tego stosujesz dość prosty trik.. Próbujesz argumentować w oparciu o słowa których nie powiedziałem.

Proponowanie żeby nie pisać jak mam wątpliwości ..

Widzisz gdzieś taką propozycję z mojej strony?
Masz pecha bo trafiłeś właśnie na
  • Odpowiedz
@wuju84: Mówie o ogólnych trendach - przeczytaj sobie wątek. Ci którzy śmią śmieć i mieć wątpliwości są nazywani stulejarstwem i gimbusami.

Gdyby pieniądze z mirko szły tylko na fundacje ktora się sprawą zajmuje to wszystko byłoby transparentne. Ale tak nie było, ładnych parędziesiąt tysięcy poszło na prywatne konta mimo że od lat kategorycznie przestrzega się przed wspieraniem w internecie w ten sposób w akcjach charytatywnych. Nigdy nie dostaliśmy nawet zajawki
  • Odpowiedz
@Python: Trendy na mirko to temat rzeka, z resztą wiesz dobrze jak z nimi jest. Wystarczy pierdnięcie by fala zachwytu zamieniła się w falę hejtu. No to byłaby najlepsza opcja - fundacja. Osobiście nigdy nie przelałem pieniędzy na czyjeś prywatne konto i dziwię się ludziom którzy to zrobili. No moich wpisów też nie traktuj personalnie, rozumiem o co walczysz i popieram to. Staram się jedynie bronić tych, którzy są po
  • Odpowiedz