Wpis z mikrobloga

Moi drodzy...wczoraj spotkało mnie wiele nieprzyjemności od wielu z was, fakt moja wina że nie pokombinowałem na privie ale człowiek uczy się całe życie i tak głupi umrze....nie było to umyślne...nauczka na przyszłość. Niektórzy z was nazwali mnie utrzymankiem wykopu, chciwym i pazernym człowiekiem....ja tylko zapytałem o coś co ktoś mi obiecał...nic więcej. Ale od początku, pojawiłem się tu chyba w lutym tego roku bo zmusiło mnie do tego życie, a nie chęć wzbogacenia się czyimś kosztem. Zwróciłem się do was z prośbą o przekazanie mi 1% od podatku na fundację, do której należy moja córka Paulina. To wy wspaniałomyślnie postanowiliście mi pomóc bardzo wymiernie przekazując gotówkę, zarówno na fundację jak i moje prywatne konto. Cała moja rodzina jest i będzie wam za to wdzięczna. Paulina choruje na ciężką postać Stwardnienia Rozsianego i jest w tej chwili osobą niepełnosprawną. Ponadto lekarze neurolodzy potwierdzili u niej 2 ciężkie do wyleczenia odmiany boreliozy, które najprawdopodobniej wywołały taki odruch autoimmunologiczny, który do prowadził do SM. To właśnie leczenie tych borelioz no i oczywiście ciągła rehabilitacja pochłaniają ogromne pieniądze. Dosłownie przed chwilą podliczyłem wszystkie raporty od fundacji. Do chwili obecnej na wszystkie procedury medyczne, rehabilitację i leki wydaliśmy około 33 200 zł a na paliwo na kwotę 3300. Mam na to dowód w postaci kilkudziesięciu faktur. Nie wszystkie wydatki fakturujemy, np. tylko na samą rehabilitację była zawożona ok 75 km w jedną stronę około 60 razy.....!!!!! to daje 9000 km czyli około 2000 zł na paliwo...mamy więcej takich przypadków. Musimy ją wozić samochodem bo jej stan zdrowia nie pozwala na samodzielne poruszanie się pociągami i tramwajami. W tej chwili subkonto Pauliny jest puste, czekamy do października bo wtedy wpłyną nowe środki, również od was, o czym poinformuję. Pieniądze zgromadzone w gotówce na moim koncie są odłożone na chwilę kiedy medycyna spróbuje naprawić Paulinie uszkodzenia neurologiczne, komórkami macierzystymi, nie ma innej nadziei. Wiem, że za dużo razy przepraszałem i to może niektórych denerwować, więc proszę tylko o zrozumienie wszystkich moich popełnionych tutaj błędów...stary jestem i nie zawsze nadążam za wami :). Ale jestem ojcem i życie bym oddał za moje córki....Pozdrawiam serdecznie wszystkich, tych którzy mnie nie cierpią też...
#robertt1969 #pomagamypaulinie #slaskiewykopparty #wykop #wykopefekt
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertt1969: Napisałem tylko że jest cienka granica. Jeszcze jej nie przekroczyłeś ale z każdym roszczeniowym i wulgarnym postem ta granica się przesuwa, zmniejszając twoje pole do popisu na tym portalu. Skoro dziękujesz za post w którym obraża się użytkowników, którzy mają podstawy mieć dość niejasnego fundowania to odrobinę się pogrążasz.

@FrasierCrane: Nie odróżniasz "d-----------a się" od krytyki. To nie jest portal charytatywny i zawsze część osób będzie podejrzliwa
  • Odpowiedz
@mila-uk: Jak narazie jedynymi osobami które kogokolwiek obrażają to białorycerze fundacji "zbieramy piniendze na każdego". Nie widziałem postów które byłby obraźliwe dla Roberta czy jego córki. No chyba że obraża kogoś pytanie "na co ci znów pieniądze"
  • Odpowiedz
nie popieram obrażania innych..


@robertt1969: Idź się przewietrz. Większość ludzi, włącznie ze mną, dobrze ci tu życzy ale ewidentnie nie jesteś gotowy na dyskusje w internecie bez tarczy jaką początkowo była twoja trudna sytuacja i smutna historyjka. Rozumiem ze nerwy mogą puścić ale trzeba potrafić przyznać się do błędu zamiast w niego bez końca brnąć.
Python - > nie popieram obrażania innych.. 

@robertt1969: Idź się przewietrz. Więk...

źródło: comment_azkLKoFMQ0dmWgEsMMVsWUKoaAQBOI4n.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@robertt1969: Ma prawo takie samo jak ty do pouczania ludzi. On jednak zrobił to kulturalnie. Skoro piszesz, że nie popierasz obrażania a sam obrażasz to troche nie halo. Zwłaszcza ze mirek wspomniał ci żebyś pare słów ze słownika usunął co szczególnie obraźliwe nie jest.

Poźniej sam czujesz się jak moralizator i guru życia

absolutna racja tylko że oni tego nie wiedzą bo nic nie przeżyli jeszcze naprawdę


WIele osób -
  • Odpowiedz
  • 18
@Python przecież ten człowiek pisze tylko albo "potrzebuje hajs dla córki" albo "przepraszam źle wyszło" albo "a co Ty zrobiłeś dla ludzi, mógłbym być twoim ojcem". Poza tym że mówi jaki to jest w potrzebie albo jak pomaga innym, to nie widziałem żadnej pomocy z jego strony poza rozdajo w postaci starego zegarka ze strychu, fajnie że jest strażakiem ale to jego praca a nie hobby. Nikomu z wykopu nic nie
  • Odpowiedz