Wpis z mikrobloga

#geekbuying #telefonyzchin #telefony #aliexpress .
Zamawiałem 2 telefony - dla ojca i dla brata. Wybrałem opcję Airmail jako przesyłkę. 2x dłużej czekania niż DHL,
ale podobno Matka Boska Bezvatowska jest jej patronatem.
Zapłaciłem ponad 200$. Miałem już problemy z #gearbest i #banggood z dostępnością produktów, mimo iż płaciłem, to teraz pora wypróbować ten sklep.
Ceny są dość niskie w porównaniu z konkurencją.
  • 9
@Dezynwoltura: Oczywiście, że Geekbuying.
Na Aliexpress też zamawiałem, zwrócili mi pieniądze po dwóch tygodniach.
Jedynie z Gearbest przyszedł mi mój #x500 w listopadzie. Tylko musiałem czekać miesiąc zanim w ogóle wyślą.
@rukh: No ja na GB zamawiam od lutego, na razie jestem zadowolony, wszystko co chciałem z supportem załatwiłem, nawet ostatnio zamiast dać mi partial refund za zegarek, w którym odpadła wskazówka dali jednak full ( ͡ ͜ʖ ͡)

O Geekbuying słyszałem, ale nawet tam jeszcze nie zaglądałem.
@Dezynwoltura: Prosili mnie nie tylko o zdjęcie karty, ale i też dowodu osobistego.
Poprzekręcałem dane, upewniłem się, czy miniatury jakieś nie są zapisane w zdjęciu, na fotografii już nie byłem ja, i zamazałem co było do zamazania. Ale przyjęli.
Zaryzykowałem, na telchina też pisali już o tym. Do dzisiaj wszystko jest w porządku.
@Dezynwoltura: Co za uje. Geekbuying usuną zamówienie z listy zamówień.
Żadne canceled, nic. Zrobiłem jedynie screen tej listy, gdy produkt jeszcze był na liście.
Dziś byłby piąty dzień Processing.
Poczekam, aż zapłata zaksięguje się w moim banku, i chyba dokonam Chargeback, jeśli się nie zgłoszą.
Czyżby wszystkie sklepy korzystali z tego samego punktu magazynowego?