Wpis z mikrobloga

Jestem zdania, że zamiast zwiastunów powinny powstawać tylko teasery, takie jak ten powyższy.


@MuzG: No to jesteś w mniejszości, szeroka widownia potrzebuje teasera, dwóch głównych zwiastunów i pięciu telewizyjnych spotów nakreślających konflikt w całości. Tak przynajmniej twierdzą duże studia, a statystyka raczej się z tym zgadza.
@Joz: Wiadomo, że im więcej reklam (film to produkt, a zwiastun to reklama) tym większe prawdopodobieństwo dobrej sprzedaży produktu. Tylko jak w każdym biznesie reklamy trzeba robić z głową, a niestety włączając zwiastun nigdy nie wiem czy czasem nie zobaczę czegoś co zepsuje mi niespodziankę w trakcie seansu.
@Joz: wygląda średnio, a do tego ostatnio Villeneuve nakręcił średnie Sicario, ale zobaczę na pewno, w końcu to on odpowiada za nowego Blade Runnera
@Joz: @MuzG: Fajny zwiastun, ale ważniejsza informacja jest na samym końcu - Ted Chiang. Koleś pisze świetne opowiadania sci-fi, a zbiór Stories of your life and others to jedna z lepszych rzeczy na mojej półce. Już w tej zajawce zalatywało to lekko Story of your life (Historia twojego życia), więc raczej można się spodziewać filmu podobnego do Wroga i Labiryntu, niż byle jakiego sci-fi.
Polecam się zapoznać z twórczością Teda
@Joz: Ale to będzie dobre. Co do trailerów, to w tym przypadku dam sobie rękę uciąć, że nie da rady niczego zaspoilerować - a nawet po obejrzeniu, trzeba będzie trochę pogłówkować ##!$%@? i obejrzeć jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@parolek124: Yup, sprawdziłem, że film jest inspirowany tym opowiadaniem. Choć raczej reszta zbioru The Stories of Your Life and Others zrobiła na mnie większe wrażenie.
@tmkg: Przyjacielu, nie znam Cię ale chciałbym Ci z całego serca podziękować za napisanie komentarza, w którym zwróciłeś uwagę na ostatnie sekundy teasera i nazwisko Teda Chiang. Powieść Story of your life, którą uważam za arcydzieło sci-fi otrzyma nareszcie godną (miejmy nadzieję) oprawę filmową.

Gdyby nie Ty, przeoczyłbym tę informację i nigdy nie dowiedziałbym się o powiązaniu filmu z tą powieścią.
Dziękuję!