Wpis z mikrobloga

Meczet na miejscu Reduty Ordona!!!111oneoneone

To kolejny mit powielany w "patriotycznych" mediach, który ostatnio wylądował w ustach posła Marka Jakubiaka. Wykop nagrodził tę wypowiedź dwoma znaleziskami na głównej (choć sama lokalizacja jest w tej wypowiedzi sprawą drugorzędną):

http://www.wykop.pl/link/3306257/skandal-urzad-miasta-ekspresowo-wydal-pozwolenie-na-budowe-meczetu-w-warszawie/
http://www.wykop.pl/link/3305253/zeby-wybudowac-meczet-w-warszawie-trzeba-7-dni/

Jak jest naprawdę? Poniżej mapka okolicy z zaznaczoną redutą nr 54 i meczetem. Pomarańczowa linia to prawdopodobny przebieg wilczych dołów. Działka z meczetem zaznaczona czerwoną obwódką. Jak widać, meczet w żaden sposób nie zajmuje terenu dawnej reduty. Fragment reduty jest za to zajęty przez pas drogowy Alei Jerozolimskich.

#informacjanieprawdziwa #abw #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #warszawa #polityka
Pobierz Doctor_Manhattan - Meczet na miejscu Reduty Ordona!!!111oneoneone

To kolejny mit p...
źródło: comment_DoCblPZNbqBH9CBboYM5yr71wjar0G5f.jpg
  • 17
@AndrusZgc: Ależ ja jestem kompetentny, a objawy są takie, że polskim katolom stało się potrzebne łechtanie ego poprzez przekonywanie się nawzajem, że ich głupoty są mniej głupie niż głupoty muzułmanów czy żydów i chcą pozostałym zabraniać budowania śmiesznych domków, bo ich śmieszne domki są mniej śmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AndrusZgc: ale konstytucja jednak gwarantuje tobie oraz każdemu innemu obywatelowi wolność wyznania. i przedstaw badania statystyczne na które się powołujesz, bo coś mi się wydaje że tę "większość Polaków" to wyciągnąłeś sobie z miejsca do którego słońce nie dochodzi
@Doctor_Manhattan: Do meczetu się zgodzę, ale jak odniesiesz się do "osiedla arabskiego"? To już mi się np. mniej podoba. W ogóle co to za pomysł na arabskie osiedla, jakby to oni nie mogli mieszkać gdziekolwiek. I rozumiem, że mamy tu na myśli arabów mających kasę tam mieszkać, bo jak ma się stworzyć biedną dzielnicę to chyba każdy głupi wie z czym to się łączy. Nawet w Simcity jak zbudowałeś okolice biedaków