Wpis z mikrobloga

Podsumowanie wyników siłowych po I roku (+ 3 tyg) dźwigania + filmik ze wszystkich maksów - zapraszam do oglądania i ewentualnych rad odnośnie techniki.

https://www.youtube.com/watch?v=6JPeFmcjGos

BW: 84 kg
-Płaska: 90 kg :( żeżuncja - celowałem w 100kg (przy 91 kg było 95kg - w ogóle czuję że niska ilość powtórzeń w ostatnich 3 tyg nie przysłużyły się wyciskaniu - jeżeli chodzi o ten bój to większa objętość mi chyba bardziej służy; technika też zdecydowanie do poprawy bo często "zapadam się poczas wyciskania"
-Przysiad: 125 kg - też muszę popracować mocno nad techniką, bo często tracę balans i ląduję bardziej na palcach w cięższych powtórzeniach. W najbliższym czasie zmiana na low bar.
-Martwy ciąg 180 kg - z tego akurat jestem całkiem zadowolony ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zakładam też nowy tag #trenujzrozumemigodnoscia gdzie będę wrzucał co jakiś czas filmy z treningów z moim aktualnym progresem siłowym

#mikrokoksy #silownia #redukujzrozumemigodnoscia i trochę #pokazmorde
  • 5
@Prekambr: biomechanika, z tym nic nie zrobisz :D ale przysiadów nie skreślam - wiem, że mogę zrobić na nich porządny progres. Ławka - no cóż nie mówmy o tym - jedyną metodą będzie chyba zrobienie dużej ilości mięsa, żeby to ruszyło, a na to trzeba czasu.
Odnośnie MC staram się bardziej patrzeć do przodu - łatwiej sztangę mi wtedy oderwać od ziemi i utrzymać biodra w odpowiedniej pozycji, jak patrzę bardziej