Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, od rana zastanawiam się czy to zrobić, ale w końcu się zdecydowałem.
Opiszę wam swój sen. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczyna się wszystko niewinnie, bo w moim mieszkaniu. Jedyna różnica którą pamiętam to fakt iż w mojej mikrofalówce mieszka dziewczyna. Taka normalna dziewczyna, ruda, ubrana w jakiś fartuszek. Nie wnikam w jaki sposób mój mózg ustalił, że ona wchodzi to tej mikrofalówki, ale siedziała tam i wychodziła jak coś odgrzewałem.
Najpierw zacząłem non-stop odgrzewać spaghetti, żeby z nią pogadać, aż w końcu się z nią przespałem (tak z dziewczyną mieszkającą w mojej mikrofali xD).
Wszyscy mi mówili, że nie mogę się związywać z dziewczyną z mikrofalówki, że to nie wypada, że to gorsze od kazirodztwa itd. Znajomi mnie wyśmiewali, a ja ją kochałem. I zacząłem się zastanawiać czemu tak jest. Przecież te wszystkie dziewczyny siedzące w mikrofalówkach też zasługują na wolność i uczucie.
I wiecie co? Wyszedłem na ulice walczyć o prawa dziewczyn z mikrofalówek. xD

W momencie kiedy się obudziłem czułem się jak idiota, potem mi się zrobiło naprawdę szkoda utraconej miłości do dziewczyny z mikrofali, a potem uznałem iż naprawdę jestem idiotą jeśli szkoda mi miłości moich własnych snów.

#truestory #sny #coolstory #przegryw #nocnazmiana
  • 7