Wpis z mikrobloga

Obsluguje wlasnie 25-lecie slubu.. No i syn wtornej pary mlodej na oko lvl 22 żali się przy stole, ze żadna go nie chce itp. I tak sobie patrze na niego.. Z buzi to nawet 7/10.. No ale , tluste bardziej niz golonka na stole, wlosy.. Za duzy garnitur - tak ze 2 rozmiary.. No i dobily mnie brązowe bucisze mocy typowego Janusza.. No i zbieram brudy ze stołu i slucham jakie to kobiety sa zle i w ogole bo nie zwracaja na niego uwagi... I mi go w sumie szkoda :_: bo zamiast sie ogarnac zyje w swoim swiecie i zwala wine na #rozowepaski dalej zyjac w swoim przegrywie
#debiljez #pracbaza #truestory
  • 39
  • Odpowiedz
Testów nie ma ale pewna znajoma z klasy powiedziała mi że jestem takie słabe 2/10 więc mam potwierdzenie.


@Asterling: kekłam xD Ale dzieci w podstawówce potrafią być wredne co? Nie wykształciły jeszcze pokładów empatii więc się nie przejmuj. Też bywałam niemiła dla kolegów i koleżanek, więc to żaden wyznacznik.
  • Odpowiedz
@Asterling: raczej chodzi o to, że młodzi ludzie lubią uderzyć w najczulszy punkt by kogoś obrazić (sami często nie wiedzą jak to jest bo wcześniej tego nie doświadczyli, stąd wzmianka o empatii) kiedy np go nie lubią. To, że ktoś Ci powie, że jesteś brzydki nie musi oznaczać, że jesteś. Komuś mogło chodzić po prostu o to by zrobiło Ci się przykro bo nie znał innego sposobu na to. Bez
  • Odpowiedz
@Asterling: No nie wiem czy Ci się nie robi. Chyba mocno wpłynęła ta opinia na Ciebie skoro pod każdym wpisem na anonimowych nawiązujesz do tego jaki jesteś brzydki ;) Uwierz, nie Ty jeden usłyszałeś od drugiej osoby, że jesteś brzydki, a niekoniecznie musisz być xD Ja też to słyszałam, Twoja koleżanka zapewne też, a i Jessica Alba też kiedyś usłyszała to od swojej niespełnionej miłości xD
A brak zarostu w
  • Odpowiedz
@Asterling: wcześniej mówiłam o podstawówce, dopiero teraz o gimnazjum bo mnie z błędu wyprowadziłeś ;>

I to nie była żadna niespełniona miłość. Zwykłe stwierdzenie tak jak to że dzisiaj niedziela.

To nie było zwykłe stwierdzenie, bo nikt normalny nie zagaduje do innej osoby i nie mówi "Elo, ale Ty jesteś brzydki lol xD". Koleżanka ewidentnie chciała Cię zasmucić i zapewne jej się to udało. Jakkolwiek, bez potwierdzenia Twojej brzydoty ciężko
  • Odpowiedz
@zdechly_jez: Czyli chłopina jest gówno wart, bo ma ciut za duży garnitur i jakieś tam buty? A jakby miał inny garnitur i buty, to byłby zajebisty?
No więc miał rację w swoich poglądach.
  • Odpowiedz
  • 0
@bolo1 ale miedzy innymi on stwierdzil, ze NIKT WARTY UWAGI sie nim nie interesuje.. Czyli sam wybredny jest xd
Poza tym juz widze jak idziesz zarywacdo pryszczatej laski z tygodniowym lojem na glowie... W jakims za duzych lachach z epoki grazyn.. No sorry nie oszukujmy sie.. Ludzie patrza na wyglad.. I zawsze beda..
  • Odpowiedz
@zdechly_jez:

W jakims za duzych lachach z epoki grazyn.


Osobiście nie znam sytuacji, w której ktoś by skreślał dziewczynę, bo ma jakieś tam ubrania niemodne, jak i sam nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Wystarczy bowiem - uwaga - ubrać coś innego (1 minuta roboty). I wtedy człowiek od razu tak bardzo awansuje? Mocno to głupie i jeśli to miał na myśli ten chłopak, to racja była po jego stronie.
  • Odpowiedz