Wpis z mikrobloga

Obsluguje wlasnie 25-lecie slubu.. No i syn wtornej pary mlodej na oko lvl 22 żali się przy stole, ze żadna go nie chce itp. I tak sobie patrze na niego.. Z buzi to nawet 7/10.. No ale , tluste bardziej niz golonka na stole, wlosy.. Za duzy garnitur - tak ze 2 rozmiary.. No i dobily mnie brązowe bucisze mocy typowego Janusza.. No i zbieram brudy ze stołu i slucham jakie to kobiety sa zle i w ogole bo nie zwracaja na niego uwagi... I mi go w sumie szkoda :_: bo zamiast sie ogarnac zyje w swoim swiecie i zwala wine na #rozowepaski dalej zyjac w swoim przegrywie
#debiljez #pracbaza #truestory
  • 39
@SamGamgee: widać w lustrze ( ͡° ͜ʖ ͡°), zwłaszcza w ramionach oraz z tyłu. Zależy od kroju, czy ma być bardziej dopasowana , czy sportowa itp. Kurtka to pół biedy, gorzej z koszulą i marynarką. Mam znajomego, który spokojnie mógłby nosić rozmiar S, a chyba kupuję L, bo mu się wydaje, że jest większy - zapewne myślenie życzeniowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ze
@The_Starfish:

mógłby nosić rozmiar S, a chyba kupuję L, bo mu się wydaje, że jest większy - zapewne myślenie życzeniowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w sumie mam podobnie XD zmieściłym się w M, ale L kupuję. ale S to przesada, pomimo że jestem niski to stówa w klacie (mowa o kurtkach)
@SamGamgee jestes karlem?;D
Powiem Ci, ze mam podobny problem bo albo kurtka jest dobra na długość albo w rekawach ;d.. Ale wiesz jak to minimalna roznica to pal 6.. Co innego jak 3 rekawawy bys z tego zrobil