Wpis z mikrobloga

@oddajpierscien: @MrXavery: @indywidualny: mam pico od kwietnia - prześwietny mod, jak ktoś ma parowniki pod 22 mm, nic sie nie psuje i powłokę lakierniczą ma jak pierwsze isticki, bardzo trwałą - używam bez gumiaka i ani jednej ryski

rozmiarowo pico i evic to jednak przepaść :) pico kupiłbym od strzałą drugi raz - to chyba najlepszy mod w historii eleaf'a

evica - też bym kupił, ale w tej wersji
blackdog - @oddajpierscien: @MrXavery: @indywidualny: mam pico od kwietnia - prześwie...

źródło: comment_KSmqbVbPFx4pxHdaUebJoTIAZ9FK2ynL.jpg

Pobierz
@blackdog: małe to. Fajne. Chociaż widzialem wismeca mojego ziomka na trzy ogniwa i jakby tym komus #!$%@?ć to głowa roztrzaskana. Ogromne bydle. Więc evic wcale nie jest taki duży ostatecznie jak jest porównanie do innych rzeczy. Ano, ten na dwa ogniwa bym brał jakbym teraz się zaopatrywał. Fajny jest.
Dzięki wszystkim za opinie , zdecydowałem się na Pico + Serpent mini(Full Black jak na zdjęciu), teraz tylko czekać wziąłem bez Melo 3 (109zł) , bo mam tanka już na grzałki ijusta w sumie i jakiś dripper na czarną godzinę :D Naprawdę przekonały mnie wymiary do kieszeni świetnie, mam dość po długich, ciężkich modach na które trzeba uważać, chociaż zostawiłem sobie niezniszczalnego Vamo.
oddajpierscien - Dzięki wszystkim za opinie , zdecydowałem się na Pico + Serpent mini...

źródło: comment_5B00SvPgj7kGwFt5ulplO9gckgJUYbLo.jpg

Pobierz