Wpis z mikrobloga

W tym roku uwieńczeniem trasy wakacyjnej był park rozrywki #energylandia. Bałem się okrutnie ale pomyślałem że jak jest po drodze to trzeba zajechać.

Bardzo polecam, ekstra zabawa, duża dawka strachu i adrenaliny.

Przy wyjściu ja i różowy dostaliśmy kupony rabatowe 20% do wykorzystania do 30 października 2016r. Nam się nie przydadzą także idą na #rozdajo

Losowanie przez mirkorandom w niedziele o godzinie 22:00, wysyłka na mój koszt Pocztą Polską , zielonki nie biorą udziału.
BartekLbn91 - W tym roku uwieńczeniem trasy wakacyjnej był park rozrywki #energylandi...

źródło: comment_Dx8EutyeYHyFyW6Ons4DfaeCIYN748lh.jpg

Pobierz
  • 18
@#!$%@? ogólnie całą strefę ekstremalną + Dragon rollercoster który jest zaliczany do strefy familijnej a daje kopa i polecam najpierw go zaliczyć przed mayan rollerem - nie byłem tylko na aztec swing i space boosterze bo byłem wypompowany po całej reszcie i zostawię sobie je na kolejny raz jak otworzą nowa kolejkę czyli za rok albo dwa.

Ogólnie park fajny bo jest głównie skierowany do rodzin z dziećmi ale strefa ekstremalna gdzie
@BartekLbn91: dej! - we wrześniu mamy kolejną wycieczkę zaplanowaną :)!
@#!$%@?: w tym roku wraz z różowym byliśmy już dwa razy, zabawa jest świetna.
Polecam aztec swing, mayan rollercoster i nowy z tego roku f1. Przy czym warto zaufać sprzętowi, zabezpieczeniom i dać się ponieść by faktycznie się dobrze bawić :)
Mały pro-tip: Jak jest duży ruch to na mayanie puszczają dwa wagoniki (jeden jedzie, drugi zgarnia nowych pasażerów) i kolejki
@BartekLbn91 Byłem w środę. Polecam każdemu, jedyny minus to kolejki ale wiadomo Lato, urlopy... Też zostawiłem sobie kilka atrakcji na następny raz. Ostatnią moją atrakcją był aztec swing. WYPAS!
@BartekLbn91 byliśmy dzisiaj cale 11h tez - miazga ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze strefy ekstremalnej tez odpuscilismy aztec swing i space booster. Ale inne nawet po kilka razy, zwłaszcza formule, mayana i dragona. Najbardziej szalony dzień w życiu :DD atrakcje familijne czy kino 7d to tez super sprawa, warta zahaczenia. Park wodny podobnie, chociaż na chwilę odpocząć. My rabatu nie dostalismy, pewnie dlatego ze po 21 wychodziliśmy. Szkoda,
@BartekLbn91: żałuj że nie byłeś na aztecu i space, aztec jedno z lepszych gówien na jakich się bujałem w życiu, fajne uczucie wiszenia głową w dół i napierania całym ciężarem ciała na "barierki""
@malibu99: Aztec wygląda niepozornie ale przeciążenia robią swoje :) chore gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem w 27 czerwca w poniedziałek ludzi mało wyjeździłem się na wszystkim że jeszcze na 2 dzień czułem szum w głowie.
Polecam również pierwsze wagoniki na rolerach inny wymiar przeżyć