Wpis z mikrobloga

Jak to jest u was w związkach? czy zawsze wychodzicie wszędzie razem ze swoim #rozowypasek lub #niebieskiepaski . Czy kiedy chcecie sie sami spotkać z kumplem lub koleżanką mówicie swojej drugiej połówce że chcecie z nimi spotkać po prostu sam na sam czy może to po prostu coś nienaturalnego że ludzie czasem chcą się z kimś spotkać sami?
  • 9
  • Odpowiedz
@dupree: takie wychodzenie wszędzie za rączkę jest prostą drogą do destrukcji związku. No chyba, że obie strony tego chcą i im to odpowiada, ale to zazwyczaj wizja różowych, wszędzie wychodzić razem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
w takim razie jak wytłumaczyć różowemu ze kiedy widzę sie z kumplem raz na 3/4 miesiące chciałbym sie z nim spotkać samemu i pogadać "po niebieskiemu" ? tak aby nie czuła się odrzucona. mój różowy nie ma potrzeby wychodzenia samemu i chyba tego nie rozumie.
  • Odpowiedz
@dupree źle w takim razie rozgrywales to od początku. Może źle to zabrzmi, ale powinna wiedzieć, że księżniczkowanie nie jest fajne i nie może Ci wszystkiego zabraniac. Szczera rozmowa poletzam
  • Odpowiedz
wcześniej tak nie było. problem polega na tym że różowy jest teraz zarobiony po uszy. wziął sobie za duzo na głowe ale na własne zyczenie co jej bardzo mocno odradzalem i wiedziałem ze to się tak skończy. teraz ona siedzi non stop i musi robic ja mam po południu wolne. chce sie z kims spotkać to slysze ze ona tez by sie z nimi chciała spotkać a wiadomo jak to jest jej
  • Odpowiedz