Wpis z mikrobloga

@sebaa: gdzie można założyć konta w tych bardziej nietypowych walutach, jak właśnie NOK, CAD, AUD?

A co do Brexitu to coś mi się obiło, że ma być w 2019. Także nie wiem... No chyba, że to były tylko z spekulacje.
gdzie można założyć konta w tych bardziej nietypowych walutach, jak właśnie NOK, CAD, AUD?


@szpongiel: Nie wiem czy chcesz mieć te pieniądze fizycznie, czy tylko zapiski elektroniczne, ale poszukaj czegoś w UK. Rynek głębszy i odpada transfer GBP=>PLN=>...

to czemu GBPUSD stoi jak zaspawany już ponad tydzień? To wygląda jak ruch na Złotym, spowodowany zmianą stóp w UK? Dziwne...


@szpongiel: Złotówka przez ostatnie kilkanaście miesięcy była praktycznie najsłabszą walutą w
@sebaa: no właśnie poszukaj... szukałem. To dokładnie miałem na myśli pisząc, że brak mi know how. W UK oferta kont walutowych jest jeszcze #!$%@? niż w PL. A na takie nietypowe waluty to nie znajdziesz ani tu ani tu. Tzn. może znajdziesz, ja nie znalazłem (ale przyznam, że może źle szukałem. Brak know how).
Trzymanie walut w skarpecie ma wiele minusów i w moim przypadku niezbyt wchodzi w grę. Nie widzę