Wpis z mikrobloga

Mireczki, patrzcie jakie cudeńko dzisiaj odebrałem. Wyposażenie Inscription, 190-konny diesel. Pod względem materiałów nowe modele Volvo rządzą - skóra, aluminium, drewno, zero imitacji. I kapitalny system nagłaśniający Bowers & Wilkins, który kosztuje 1/2 topowych systemów B&O w Audi i brzmi od nich wyraźnie lepiej.

Nie wysiadam z niego. Będę w nim mieszkał.

Jak zawsze - jeśli macie jakieś pytania odnośnie auta - chętnie odpowiem, dzisiaj może być z małym opóźnieniem.

Więcej zdjęć w komentarzach.

Więcej o pracy dziennikarza motoryzacyjnego i samochodach od zaplecza pod moim tagiem: #mzcars

#volvo #motoryzacja #samochody
Dziekan5 - Mireczki, patrzcie jakie cudeńko dzisiaj odebrałem. Wyposażenie Inscriptio...

źródło: comment_V4cBezgyV0SSzbrFTm77Mf8wWwMcVVYZ.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
@Dziekan5: Chcialbym wiedziec jak ten silnik sie bedzie sprawdzal w aucie. Jak na trasie, jak w miescie, jak na bocznej drodze. Jak z elastycznoscia, wyprzedzaniem, przyspieszaniem od ktorego momentu dostaje zadyszki oraz jak spalanie, w kazdych z ww warunków.

Pozdrawiam, piękne auto, sam chce miec nastepne volvo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jahcob: I ten nie jest wyjątkiem. Nie trzeba tu nawet specjalnie zboczonego audiofilsko ucha, żeby zauważyć, że Volvo tu zrobiło kawał dobrej roboty. Właściwie to B&W.

@hpiotrekh: Siódema to klasa wyżej. Lubię wnętrza BMW, ale nie kupuję z kolei tych ich ekranów wystających ni przypiął ni przyłatał na szczycie deski rozdzielczej.

@BielyVlk: Z tego co kojarzę to to jest konstrukcja Aisina. Spisuje się nieźle. Generalnie dynamika pracy automatów z dieslami zawsze jest oczko niższa niż w przypadku
  • Odpowiedz
A kolega to z branży? To pytanie podchwytliwe? :P


@Dziekan5: Nie i nie, niestety :( Kiedyś nad tym myślałem ale zaczęło się życie i na myśleniu się skończyło. Życie jest nobelom - jak to się zwykło mawiać... :P Pytam przez ciekawość.
Tak tylko chciałem wiedzieć jak się załapałeś, jak wygląda praca, ltd...
  • Odpowiedz
@Dziekan5: tak Fender jest w Beetle wersji Turbo ale jest tak świetny że zaczęli go rownież wsadzać do Golfów 7 GTI. Czy w innych autach są to nie wiem. Ale serio to nagłośnienie naprawdę jest rewelacyjne, i to przy tylko 6 głośnikach (!) i suboferze. Wpadnij do Bydgoszczy to Ci zaprezentuje jak gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz