Wpis z mikrobloga

@kepasaparadox: znowu brak tagu #placzek. Od początku płaczesz i płaczesz że jaki to świat niesprawiedliwy, że jaki ty to pokrzywdzony - dorośnij bo cie mamusia przez całe życie za rączkę nie będzie prowadzić - zaskoczony że życie nie jest uczciwe - przyzwyczaj się bo jak nie to zostanie ci tylko dalsze płakanie. Pozdrowienia z prawdziwego świata

@mar7707: Cóż za wnikliwy wykopowy psycholog, szkoda że wszystkie tezy chybione Taguj #janszepsychologii. Primo - nigdzie nie płakałem, nie czuję się pokrzywdzony i nie narzekam na niesprawiedliwość świata, po prostu jak widzę, że ktoś jawnie boci, oszukuje i psuje innym przyjemność gry, to mam prawo go zgłosić i to robię. Tyle. Secundo - dzięki za troskę,jestem dorosły, trochę po tym świecie już chodzę i z powodzeniem odnajduję się w prawdziwym
@mar7707: Naprawdę taguj #januszepsychologii.
Korzystaj z narzędzia, w sposób adekwatny, zostań #attentionwhore.
Kolejny raz #fucklogic.
Poza tym koniecznie skomentuj pozostałe posty pod #pregierzpokemongo, czeka tam całe mnóstwo osób, którym potrzebna jest uwaga.
Poza tym chyba Tobie jest ona (uwaga) potrzebna najbardziej, skoro ciągniesz temat, który już dawno powinieneś był odpuścić i którego w ogóle nie powinieneś komentować (nic do niego nie wniosłeś).