Wpis z mikrobloga

@Friday5: Trochę kij w dupie. Jeżeli ktoś jest w wieku podstawówka/gimnazjum ma prawo być pasjonatem motoryzacji i utożsamiać się ze starszymi - bardziej doświadczonymi, każdy wiek ma swoje prawa. Co taki czternastolatek ma zrobić, wsiąść na litra XD albo kupić sobie Harleya XD? Wiadomo, ZA DUŻO AMATORÓW PCHA SIĘ DO ZABAWY POWINNA WEJŚĆ TA USTAWA... ale mimo wszystko skuter to dobra podstawa żeby wkręcić się w świat prawdziwych dwóch kółek. Mam
@Friday5: w sumie to nie wiem o co Wam chodzi. Wiadomo skuter to nie r6, ale od czegoś trzeba zacząć , i jak lapie zajawke to super i wg mnie to ta sama pasja. Miałem za dzieciaka skuter i strasznie cieszyłem się jak dostawałem lwg od moto i też powoli utozsamialem się z motocyklistami itd . Teraz widzę pełno motocyklistów z kijem w dupie. Mimo że jeżdżę na 200KM scigaczu na
@brick: podzialy są po to, że miedzy innymi dlatego ludzie dobieraja sie temperamentem stylu jazdy. I moga wymieniac wiedza mechaniczna. Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy z roznic wynikajacych miedzy motocyklami, a skuterami. A i gownowojenki sa tez miedzy innymi przez to, ze skuterzysci maja juz totalnie w dupie przepisy :)

i cóż. kiedyś zaczynało się od wskek, jaw, komarków. Wszystko z manualną skrzynią. A teraz wiekszosc dzieciakow zamiast wsiadac na