Wpis z mikrobloga

Doberek Mireczki! Słyszeliśmy głosy na mirko, prywatnie i na stronie, że przecież nie każdy gra na najwyższych ustawieniach bo czasami warto z głową je obniżyć - różnicy wizualnej prawie brak, a wydajność skacze. Dodatkowo jak nowe karty mają się do słabszego, bardziej dostępnego konsumentom segmentu? Nie dla siebie piszemy a dla Was, oto więc jest - kolejny test 480 x 1060! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem na niższych niż najwyższe detalach. Zapraszamy do lektury:

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/geforce_gtx_1060_vs_radeon_rx_480_test_kart_graficznych_na_obnizonych_detalach

#pcmasterrace #komputery #amd #nvidia #hardware
  • 34
@PurePC_pl: popieram, też mnie to wnerwia że muszę ładować artykuł 22 razy zamiast raz. Można utworzyć spis treści, który będzie odsyłał bezpośrednio do wybranego miejsca na stronie - palec się nie zmęczy
@PurePC_pl: to po co jest ten komunikat

UWAGA! Wykryliśmy oprogramowanie blokujące reklamy.

PurePC.pl jest serwisem internetowym utrzymującym się dzięki wyświetlaniu działań reklamowych. Wpływy z nich pozwalają na pokrycie kosztów > związanych z obsługą serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i pomiarowego.

Będziemy wdzięczni, jeśli dodasz stronę PurePC.pl do wyjątków w filtrze blokującym reklamy. Z góry dziękujemy.


Zobacz, jak odblokować banery w AdBlock

Zobacz, jak odblokować
pretensje, bo ktoś rozbił długi artykuł na podstrony i czasem ma reklamy ( )
póki nie ma klikania co zdjęcie/zdanie jak na onecie, to jest do zaakceptowania. aczkolwiek przycisk "Pokaż całość" zawsze mile widziany.

@PurePC_pl: jakieś porównanie do 960? ew. mnożnik przez jaki mnożyć (dzielić) wyniki 970 żebym wiedział ile straciłem nie czekając 18 m-cy na nowe karty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
każda fotka na innej stronie" to przegięcie


@lerner: tak właśnie jest, każda grafika przestawiająca benchmark z gry jest na osobnej stronie:

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/geforce_gtx_1060_vs_radeon_rx_480_test_kart_graficznych_na_obnizonych_detalach?page=0,11

od góry:
6 linii tekstu których nikt nie czyta bo nic nie wnoszą
2 małe obrazki z gry
to co chcę obejrzeć czyli benchmark

jestem za tym, żeby chociaż benchmarki zbić w jeden rozdział a nie dawać dla każdego osobnej podstrony
@Michuy: I do tego już możemy się ustosunkować jak najbardziej zamiast do pseudo inteligentnej szydery. O ile nie ma mowy z rezygnacji z obecnego układu jako głównego sposobu wyświetlania, tak dodanie przycisku, który zamieni artykuł w jeden długi tekst jest do rozważenia skoro faktycznie czytelnikom ułatwiłoby to odbiór. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MaddoxX1911: Kod od tego jest na sztywno w stronie, niezależnie czy aktualnie są reklamy
@PurePC_pl: wiecie dlaczego blokuje się reklamy? bo są nahalne? i wiecie co user zrobi? doda baner proszący o zdjęci blokady.
Gdyby w stopce pod stroną artykułu napisać, Rozumiemy, że chcesz mieć łądnie w interenecie itd prosimy grzecznie o zdjęcie blokady, to zdejmnie
rozbicie artykułu na 22 strony to świetny pomysł i bardzo zachęca do czytania, gratuluję


@Niedowiarek: mają wszystko walnąć na jedną stronę a potem mam scrollowac 20 minut jak na upośledzonych komentarzach na wykopie? Nie dzięki.