Wpis z mikrobloga

Chcce sobie wziac unlimitted w #play za 25 zl. Zaczynam sie #!$%@?.
Tydzien temu wpisałem kod, zmieniający mi z mixa na karte. Naczekałem się kilka dni, zaden kod nie dzialal - nawet nie moglem sprawdzic stanu konta. Pojechałem więc specjalnie do najblizszego salonu play okolo 12 km. Na drzwiach kartka: "Przepraszamy, ale w dniu (tutaj data) wyjątkowo salon bedzie nieczynny, przepraszamy" Ozesz #!$%@? sobie mysle, #!$%@?. W pn jednak sprawdzilem na play24 i mam formule na karte - zajebiscie, udalo im sie.
Wczoraj rano wpisalem kod, który mial przeniesc mnie w taryfe unlimitted 25. Minela ponad doba (okolo 30 g) i dalej nic. Wchodze na play24 aby napisac do nich meila z pytaniem czy cos- awaria strony... ja #!$%@?. Nie wspominajac o tym, ze jeszcze bedac w krk nachodzilem się z kolega bo chcial sobie wziac mixa.. ale mieli akurat awarie systemu hehe.. A na drugi dzien w kazdym salonie mowili ze nie maja telefonow, babka zapisala sobie jego numer i mieli dzwonic do niego ale ciula :D
Podsumowjac - Play ma fajne oferty, ale ostatnio mam wrazenie ze jest tam syf u nich. Telefony na internecie w innej cenie niz w salonie. Zmieniajac taryfe potrzebuja wiecej niz 24 h (a w smsie zwrotnym dokladnie pisze, "Usluga zostanie zmieniona w ciagu 24h).
#play24 #play #slabo
  • 5
Tydzien temu wpisałem kod, zmieniający mi z mixa na karte

@krolwsi: Mówisz o ofercie Mix, gdzie mialeś umowę na doładowania, czy formule MiniMax?

Jeśli zwykły Mix to musisz złożyć rezygnację z przeniesieniem numeru na kartę, a nie żaden kod wpisywać.
@wtf24: Zwykly mix. Wiem o rezygnacji, zlozylem ja ponad miesiac temu. Po miesiecznym okresie wypowiedzenia musialem wpisac kod zeby zmienic sobie na zwykla oferte na karte.. z kolei pozniej wpisac kod zeby miec unlimitted. Kod wpisany w pn dalej nic.