Wpis z mikrobloga

Hej, zacząłem pracować nad aplikacją desktopową do zwalczania prokrastynacji. W zamyśle apka będzie się odpalać przy starcie systemu i "wisieć" na monitorze. Ficzery:
- zapisywanie historii zadań
- gotowe wyzwania i możliwość dodania własnych
- dwa poziomy trudności - łatwy (6 dni) i trudny (12 dni)
- misje poboczne, levelowanie postaci
- możliwość wykonywania zadań ze znajomymi
Korzystalibyście z takiej aplikacji? W tym momencie nad wszystkim (design, kod i UI) pracuje jedna osoba - czyli ja. Krótko o mnie - frontendowiec z wyboru. Jeśli kogoś interesuje jak potoczy się dalej moja przygoda z tym projektem to zapraszam do obserwowania tagu #sticktoplan Na bieżąco będę się starał umieszczać i komentować moje postępy.
Na początek umieszczam wstępny projekt aplikacji. Co o nim myślicie?
#webdev #startup #sticktoplan #webdesign #prokrastynacja #motywacja
Pobierz
źródło: comment_oQf0Hy9otQhlJ9jraKp8UCv2YDCJmo5i.jpg
  • 64
@metan: Mam nadzieję, że ci to wyjdzie i że zaczniesz od androida. Przegrzebałem sporo aplikacji i każda miała jakąś wadę, która powodowała, że nie dało się tego używać na dłuższą metę. A ja chciałem tylko mieć coś pomagającego zarządzać czasem i trzymać się zaplanowanych zadań.
Na początek umieszczam wstępny projekt aplikacji. Co o nim myślicie?


@metan: Bracie, #!$%@?łeś znacznie więcej niż jesteś w stanie to sobie wyobrazić. W końcu wykopki będą mogły zabrać się za robotę. Z tego co widzimy na mockupie, znajdują się na nim dwa zadania tak niezwykle potrzebne wykoprzegrywom w zajmowaniu swojego umysłu pierdołami. Spacer z psem pomaga, szczególnie jeśli pies jest (ostatecznie) ich jedynym "przyjacielem" (tak naprawdę nawet on ma ich w
@Dezywontariusz: Nie widzę innowacji żadnych, z opisu aplikacja jak inne. W Habitice jest o tyle dobry czynnik, ze mozna wykonywać zadania w grupie, a każde nasze przewinienie to utrata zycia do naszych znajomych i to już jest jakas motywacja. Pomyśl o czma co z podobna skutecznością będzie motywować. Czasem myślałem nawet żeby przy starcie jakiegoś długoterminowego zadania wplacac hajs na konto, ktore wroci gdy wszystko spelnie, w innym wypadku przechodzi na