Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?.Chce sobie kupic bilet i #!$%@? bachory tak dra ryja, ze nic nie slychac co mowi Pani kasjerka.Oczywiscie zdenerwoani ludzie zwracaja uwage, zeby uciszyla dziecko.A tak standardowo: "to jeszcze dziecko", "Widzisz Łukaszku nie lubia Cie".Jakim trzeba byc niedojabaniem mozgowym, zeby jeszcze sapac, jak bylem maly, matka #!$%@? mi klapsa i od razu postawila mnie do pionu. A tutaj matki mlode roszczeniowe #!$%@? nie potrafiace zapanowac nad wlasnym bachorem #bachory #karyna #dzieci
  • 9
@djmuody na wszystko tym dzieciom pozwalają i nie zwracają uwagi dla "świętego spokoju". Do mnie gowniaki do sklepu wchodzą, trzaskaja drzwiami, liżą szyby albo macaja paluchami... A jak zwroce uprzejmie uwagę to mamuśki/babcie patrzą spod byka i wściekle. Lol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sanski: Dokladnie tak jak mowisz. Maja tak #!$%@?, mysla ze gowniakowi wszystko sie nalezy.Czesto jezdze pociagami i widze jak matki szukaja jakies babki aby oddac gowniaka pod opieke, a same lampia sie w telefon. To jest #!$%@? dramat...Poniej rosnie gownial roszczeniowy...