Wpis z mikrobloga

Mirki, da się pogodzić pracę 36h w tygodniu ze studiami zaocznymi? Dostałem ciekawą ofertę, ale na mniej niż 0,9 etatu nie chcą iść, a od października zaczynam studia niestacjonarne - zjazdy 3 razy w miesiącu, więc nie wiem czy wyrobię się ze wszystkim. Ma ktoś w tym jakieś doświadczenie? Dodam, że praca w korpo (dosłownie korpo) - it, studia - informatyka.

#pracbaza | #korposwiat | #it
  • 29
  • Odpowiedz
Problem taki, że przez cały miesiąc miałbym tylko jeden weekend wolny.


@FunkyMonkey: To rzeczywiście tragedia ;) Ja tak studiowałem, przeżyłem, chlałem, uczyłem się, pracowałem. Kwestia dobrej organizacji czasu. Nie jest to oczywiście najłatwiejsze w takim trybie.
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: myślę, że poświęcając te 1-2h dziennie na naukę i zaliczenia spokojnie wystarczy Ci czasu, poza tym nie bez powodu masz 20 dni urlopu rocznie, który też możesz wziąć do nauki do sesji. Ludzie jakoś dają radę. Trzeba tylko wybrać czy studia i praca, czy dalej granie w CSa i piwko z kolegami, nikt nikogo nie zmusza.
  • Odpowiedz
@kot-z-cheshire: I nie byłeś wymęczony? Teraz pracując na pełny etat przy intensywnym tygodniu muszę jeden dzień weekendu spędzić w łóżku nic nie robiąc, bo inaczej przez następny tydzień będę nie do życia.
  • Odpowiedz
  • 1
ponad 40h w pracy / tydz, treningi, studia, dziecko. spokojnie szło ogarnąć. tylko trzeba sie zorganizować i chcieć, a nie płakać, że jeden wolny weekend bedzie
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: Na twoim miejscu ugadałbym się z pracodawcą żeby te 36 godzin tygodniowo robić w systemie 4 x 9 a nie 5 x 7. Dzięki temu miałbyś wolne piątki, które mógłbyś poświęcić na odespanie i przygotowanie się do zjazdu.
  • Odpowiedz