Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Kotkov: Google Maps chyba działa online - ja nie korzystam, jest jakaś oryginalna apka z mapami od BB ale też nie używam. NavFree działa bardzo dobrze pod warunkiem, że masz aktywny pakiet danych (korzysta z adresów Google). Można jej też używać offline ale czasem są problemy z adresami. Jeśli chodzi o płatne nawigacje to najlepsze doświadczenia mam z Genius Maps - naprawdę daje radę. Aplikacja wykopu działa. Generalnie działają wszystkie aplikacje,
@Gibbon trafiła mi się okazja powrotu do systemu blackberry. Swoją przygodę zakończyłem na świetnym bb 9900 a mam okazję wymienić androida (low end) na Z10 i jeśli system mi się spodoba to w nieco dalszej przyszłości na q10 albo i passporta.
Zapomnij. W ogóle ciężko o jakąkolwiek sensowną nawigację na BB. Ja korzystałem z NavFree i Waze (ta druga lubiła się sypać)


@WhereIsMyMind: Mam dwa telefony, z których korzystam jednocześnie - BB Q20 i MyPhone Hammer Axe i Google Maps płynniej działają mi na BB :D
Same mapy, czy opcja nawigacji też?


@WhereIsMyMind: I to i to. Kiedyś z ciekawości zrobiłam porównanie obu telefonów w czasie rzeczywistym i BB radziło sobie lepiej. Tyle, że akurat tamtym razem poruszałam się pieszo, w samochodzie nie testowałam ich jednocześnie.