Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/3295663/historyczna-chwila-kharsek-wbil-999-level-w-tibii-i-wreszcie-mogl-przejsc/

999 lvl w #tibia niedługo 1000 a oprócz tego przejście przez słynne drzwi
Dla mnie dla którego tibia była częścią dzieciństwa to magiczna chwila, aż się łezka w oku kręci. Ciul tam z wszystkimi innymi wydarzeniami. Pamiętam jak za dzieciaka czytałem wywiady z Mateuszem Dragon Wielkim, jak wielkim osiągnięciem było wbicie 300 lvl i te całą otoczkę tej pięknej i prostej gry.
A dzisiaj? Człowiek jest już dorosły, a ktoś w tej grze wbije zaraz 1000 lvl! Czas leci mirki nieubłaganie ()

#oswiadczenie #gry
  • 13
@instinCtoriginal: Bez znaczenia. Nigdy mu się to nie zwróci, pod żadnym względem - zarówno społecznym jak i finansowym. IMHO, koleś jest przegrywem którym nie warto się nawet interesować. Spoko, prawie każdy grał w Tibię. Ale coś takiego powinno mieć własną klasyfikację w DSM-IV (o ile nie ma).
powiem ciekawoste xD

'jak ja tych głupich polaczków #!$%@? nienawidzę, jak bym takiego miał na szerokość ręki to bym #!$%@?ł''cały świat się dowie co jest za bramką od 999 lvla tylko #!$%@? tym polakom #!$%@? nie powiem' 14:34
"Kharsek"
@MyPhilosophy: nie zwroci sie pod wzgledem finansowym? ogarniasz moze rynek tibii?
majac 250 ed jestes w stanie spokojnie obic 10zl dziennie. na jego poziomie i czasie gry jaki on wykreca jest w stanie robic dniowke na tyle duza ze nie musi pracowac. dodaj do tego ze te 10zl w brazylii ma wieksza wartosc. nie zwroci sie finansowo XD
dobre sobie.

ty idziesz do korpo na 8h a on 8h sobie gra.
@MyPhilosophy:
Na tym koncie gra wiele osób, to po pierwsze, a po drugie dzięki tibii poznałem wiele zajebistych ludzi z którymi kontakt mam do dziś. Dzięki nim wkręciłem się w e-sport i przeżyłem naprawdę świetne chwile. Wiele razy byłem z nimi na Lan Party czy to na SGH 2011 CS:S, Wrocław 2011 CoD2, Legnica, Zamość.. miałem 14-15 lat na pierwszym lanie, z prawie tą samą ekipą jeździłem po Polsce. Czy ja