Wpis z mikrobloga

@wisniowy_smak: Jak dla mnie to niezbyt praktyczny wynalazek. Dużo miejsca zajmuje, w małej toalecie się nie zmieści, a samo korzystanie średnio wygodne. Zdecydowanie preferuję rozwiązanie jak na zdjęciu poniżej. Wszędzie się zmieści, wygodne w użyciu, dokładniejsze, a do tego można wykorzystać do wielu innych rzeczy (np. mycie samego kibla albo opłukanie butów z błota nad kiblem czy czegokolwiek mocno zabrudzonego żeby syfu w umywalce nie robić)
feketehajuno - @wisniowy_smak: Jak dla mnie to niezbyt praktyczny wynalazek. Dużo mie...

źródło: comment_1nADdE4KLmDvR0AccSwdTDBiiUrSbpOB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vein: Nie, dobrałam złe zdjęcie - przyznaję, ale chodziło mi o sam wężyk, a nie dojście wody. U mnie połączenie idzie od małej łazienkowej umywalki i temperaturę wody normalnie można sobie wyregulować. Można też to podłączyć do instalacji podtynkowej (nie jestem pewna czy dokładnie tak się na to mówi, nie znam się ;)) z dojściem ciepłej wody i zamontować oddzielną baterię. Na pewno nie trzeba dupy lodowatą wodą myć.
  • Odpowiedz
@feketehajuno: komentowałem aktualnie właśnie to rozwiązanie co zaprezentowałaś :P Ogólnie o bateriach podtynkowych wiem, i coś takiego będzie w domu "u mnie", ja tam potrzeby na takie fanaberie nie mam, ale co kto lubi...
  • Odpowiedz
@wisniowy_smak: Nawet arab dupsko po sraniu myje a polak gówno rozsmarowuje. I kto tu jest brudasem?


@kinlej no niby tak ale syf pozostawiaja po sobie w ubikacjach. Podlogi cale mokre bo jasnie pan myl sobie #!$%@?. Wszedzie walaja sie puste butelki po wodzie ktorych uzywaja do nabierania wody. To brudasy ktore sie myja. Chusteczki nawilzane wystarcza
  • Odpowiedz