Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest recenzja telefonu Zuk z2-godnego rywala #xiaomi #mi5-sam bym wybrał raczej zuka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kliknij tutaj zeby zobaczyc recenzje :D
Telefon możecie kupić w sklepie ibuygou.com - klik z kuponem ZUKZ264GB8457 obnizajacym o 16 dolcow cene.(moge pomoc w zamowieniu)

Teelfon oczywiscie po recenzji sprzedaje ;) Jezeli chodzi o sam telefon: Za ok 1300 dostajemy telefon z Snapdragonem 820 z mocneijszym taktowaniem , 4GB RAM, 64GB ROM, dual sim, znakomite wykonanie, wydajną baterie 3500mah i wieloma, wieloma innymi zaletami. Naprawde genialny telefon tym bardziej jak na te pieniadze !

#majsterpirzu #android #itemyzchin #chinskiecuda #ibuygou #ibuygoukupony
Pirzu - Mireczki, jest recenzja telefonu Zuk z2-godnego rywala #xiaomi #mi5-sam bym w...

źródło: comment_DOxoce8IcJUbrOXrhjAVw9p9w5XH1ewF.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lilac: @przemoprzemek: Dobrze, ale ja nie jestem jakiś mocno wymagający. Wszystko co w niego wrzucam chodzi pięknie. Soft coraz lepiej dopracowany - jest dość agresywny (usuwa z RAMU aplikacje jeżeli ich nie przyblokujesz, notyfikacje tez). Wszedł na Indyjski rynek, są softy bez chińskiego bloatware, jest CM, i kilkanascie innych. Pojawiaja się tłumaczenia - gdy jakis Polak się za to wezmie to bedzie tez nasze.

Miejcie swiadomosc, ze to
  • Odpowiedz
@apaf: Wiem, że temat już stary, ale jak po roku oceniasz tego ZUKa? Działa dalej? Pojawiły się jakieś problemy, albo coś co Cię w nim wkurza? Jakieś uszkodzenia? Bateria dalej daje radę? Poprawili soft, albo wyszedł jakiś dobry custom? Obecnie kosztuje $165, a w tej cenie nic tak wydajnego nie ma, więc się do niego przymierzam.
  • Odpowiedz
@arararagi: Działa :) Czy wkurza? Przyzwyczaiłem się. Wgrałem z pół roku temu soft oparty na Zui połaczony z interfejsem Google (po polsku) i tak zostało. Soft jest nadal aktualizowany, przeglądnij XDA albo ZukFans, customy też ciągle pojawiają się nowe. Nie siedzę w tym ostatnio, to co jest mi wystarcza do sprawnego działania. Mam apkę AccuBattery wg niej mam 6h SOT, przy niezbyt optymalnym sofcie. Zdrowie baterii na poziomie 94%. Cana
  • Odpowiedz