Wpis z mikrobloga

No czołgi którymi wystarczy stać frontem do wroga a i tak swoje odbijają


@efeeem: aaa. Mnie ostatnio drażnią T26E4 (Super Pershing) - dwa takie dziady stojące frontem mnie w Indien Panzer'ze i jakiegoś drugiego mocnego MT zatrzymały skutecznie. Ten jego podwójny pancerz wnerwia mocno.
@mwitbrot: No coś koło tego (podałem w przybliżeniu bo nie pamiętam ile dokładnie ładuje ( ͡º ͜ʖ͡º)). BIA daje 7.34, z racjami zejdziesz do 7.04. Ja już wiem, że go sobie zostawię, załoga pójdzie dalej do skody 10 poziomu, a nową sobie zrobię na T40.
@shox: uuu, ja tam pierwszego perka robię - bo linię czechosłowacką obiłem sprintem. Ale na T-34/100 się zawiodłem, więc przyjemniej mi się gra T-25. Czekam na odkrycie następnych Skód :)
Nadal nie czuje respektu przed tym kanciastym gowienkiem


@efeeem: najlepiej tym się gra na wariata - wyskoczyć, przyjąć i wtedy ładować cały magazynek. Przyznasz, że wtedy ty nerwowo ciśniesz "s" i gapisz się na timer ładowania ;)
@efeeem: Kanciaste gówienko, które w 2,5 sekundy wypluwa 330 obrażeń. DMG tym się robi zajebiście.

Czekam na odkrycie następnych Skód :)


@mwitbrot: TVP na 8 tierze ssie :D Na pocieszenie dodam, że i tak lepszy niż T-34/100
TVP na 8 tierze ssie :D


@zgred: mam nadzieję, że mniej, niż Konstruta!
Mam T-34-85, Type-58 i Konstruktę - z tej trójki bardzo podobnych medów jednak Konstrukta jest najgorsza, najbardziej wnerwia, najgorzej losuje. Najłatwiejszy w obsłudze T-34-85.