Wpis z mikrobloga

Tyle czasu już minęło od premiery #nexus #nexus6p a ja mimo że śledzę na bieżąco nowinki smartfonowe, wciąż nie widzę żadnego poważnego konkurenta. Nexus 6p to telefon który nie ma wszystkiego najlepszego, ale ma wszystko na więcej niż doskonałym poziomie. Wiadomo że są lepsze telefony "na papierze" ale 6p w połączeniu z czystym androidem to majstersztyk. Telefon oczywiście nie jest dla każdego, ze względu na wymiary.. Ciekawe jaki będzie nowy nexus od htc.

Codziennie cieszę się wyciągając go z kieszeni ʕʔ zero zwieszek, zero bugów, nova, wyłączone animacje, stock android, wszystko dzieje się natychmiast, a moja stara s6 po kilku miesiącach zwolniła, a iphone.. szkoda strzępić ryja, lag przykryty ładnymi animacjami, podobnie jak lumia.

#przemyslenia #smartfon #telefony #huawei #tylkonexus #android
  • 13
@chuckmls no telefon jest okej, tyle ze jest jak ajfon, zupelnie nie oplacalny. No bo wezmy takiego Note 3 Pro, mam tej samej wydajnosci procek nic nie tnie, ekran swietny, aparat slabszy troche ale dla mnie wystarczający, na beterii dziala 2x dluzej niz ten nexus wiec z np dla mnie strata kasy 800/900 zl vs 2400~
@LowcaZMroku: imho warto, jak Ci xiaomi odpowiada to super. Mi nawet mi5 nie odpowiada mimo że uwielbiam miui. Ma słaby aparat, a miało być tak super.. ja kupuję tylko hi endy i cena nie gra roli. Ale prawda, mogli by już obniżyć cenę, bo 650 euro za moje 64gb to są jakieś jaja tyle od premiery.
iphone.. szkoda strzępić ryja, lag przykryty ładnymi animacjami


@chuckmls: yhy, tak było... Tak się składa, że mam iPhone 6S i Nexus 6P i nie potwierdzam. Oba są mega szybkie i płynne, zauważam jednak, że 6S szybciej otwiera większość gier i aplikacji ale to są różnice rzędu milisekund widoczne na zwolnionym tempie. W codziennym użytkowaniu nie widać różnicy wcale.
@Vento: stock 6.0.1, nie zmieniałem bo nie czuję potrzeby, miałem kiedyś iphony, ipody touch, ostatnio miałem w rekach 6S, mój ojciec używa ipada mini i wszystko to działa tak samo jak moja S6