Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI DZIECIŃSTWA!
Faza pucharowa – FINAŁ

Tag do obserwacji: #mirkoserial
Drabinka z wynikami: http://challonge.com/MirkoSerial/bracket
Proszę o plusy i obserwowanie tagu. Miłej zabawy :)

Zasady:
1. Głosując w ankiecie wybieramy lepszy serial.
2. Serial z większą ilością głosów przechodzi do kolejnej rundy.
3. Głosowanie trwa do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 48 godziny.

#glupiewykopowezabawy #ankieta #kiciochpyta #pytanie
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI DZIECIŃSTWA!
Faza pucharowa – FINAŁ

Tag ...

źródło: comment_dl9nvJE6CCy5N699aOs3BJ4uzxI5xWHu.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Dragon Ball (1986) 50.1% (1446)
  • Było sobie życie (1986) 45.0% (1300)
  • sprawdzam 4.9% (141)

Oddanych głosów: 2887

  • 55
@Matt_888: nie wierzę, było sobie życie w finale no ekstra :) Tak tu krzyczą, żeby patrzeć na to z punktu widzenia dzieciaka, a głosują jak głupi na bajkę edukacyjną bo bardzo mondra i w ogóle. No dzieciak na pewno zwraca na to wielką uwagę. Dziecko interesuje przede wszystkim to co jest zabawne i proste.

Fajnie, że edukacyjna, ale jak się było dzieciakiem to nie biegło się na nią do domu, ani
@8Dawid88: tak samo było chociażby z Ludwiczkiem, wielu za dzieciaka tego pewnie nawet nie tknęło, a jak urośli, to zrozumieli humor w tej czy wielu innych bajkach. Ale na szczęście wygrały Smocze Kule, na które dzieci biegły niezależnie od tego, co się robiło, dubbing z francuskiego lektora do dzisiaj wielu pamięta, a rozmowy na korytarzu w podbazie, co się stało w ostatnich odcinkach - tak jak mówisz, w życiu tego nie
@Maniec: ee nie, ja oglądałem ludwiczka za dzieciaka. Często razem z tatą i już wtedy mnie to śmieszyło i według mnie Louie powinien cały konkurs wygrać.

A dragin bul był dla mnie głupi, jestem rocznik 96 i jakoś tak nikt się tym nie jarał.

No spójrzmy prawdzie w oczy. Wyniki głosowań są głównie uzależnione od roczników wykopków xD Najwidoczniej najwięcej jest tutaj ~25 latków i dlatego też Dragin Bul wygra (
Serio #!$%@?? 51:68 dla bajki edukacyjnej, którą tu pewnie ludzie obejrzeli max 2-3 odcinki, jak akurat leciało w TV? XD
Nie, żebym narzekał na kontent, bo ten w tej bajce był jak najbardziej ok, ale tu śmierdzi ostro bulem dupy od przegranych za Ludwiczka czy Pokemony XD czyli głosowaniem przeciw, a nie za czymś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba #!$%@?ć Kamehameha jak cała rodzinka Goku ( ͡º
Maniec - Serio #!$%@?? 51:68 dla bajki edukacyjnej, którą tu pewnie ludzie obejrzeli ...

źródło: comment_J6n9hHv9KspSFp7p4R8yHewlcMylxPxA.gif

Pobierz
Kto w ogóle oglądał Było sobie życie??

Jak akurat leciało w TV, albo jak rodzice włączyli.

Dragon Ball wykształcił wiele dzieciaków, które pędziły do domu i oglądały to na RTLach i dalej na kolejnych kanałach, które emitowały.

Finał wygląda tak, że głosy na BSŻ to głosy przeciwko DB.
D3lt4 - Kto w ogóle oglądał Było sobie życie??


Jak akurat leciało w TV, albo jak...