Wpis z mikrobloga

@BTCexpert: nie ekscytuj się tak ETC i ETH bo w każdym z tych wersji nie jest naprawiony błąd replay attacks więc nie wiadomo, czy za jakiś czas nie będzie kolejnego hard forka, żeby te błędy wyeliminować i kolejnych nowych wersji łańcuchów ... poza tym ETC nadal nie ma dev teamu z prawdziwego zdarzenia ... jakieś pojedyncze osoby się zgłosiły jedynie, ale ich know-how przy starym teamie ETH jest niewiele warty
@pawlo74: a moim zdaniem spadki nie są obecnie wskazane, dlaczego? A dlatego że ETC jest nowy i mogło by to spowodować obniżenie zaufania do ETC. moim zdaniem taka deska dolna powinna być na poziomie 0.002 - 0.0025 nie niżej.
@pawlo74: kurde nie rozumiem Twojego przesłania: niemożliwe co teraz? Panika ratować się kto może! ;) Navet bożek vitalik już nie da rady bo musiałby urodzić trojaczki (ʘʘ)
A tak na serio w takim razie jak to jest z tym ETC - jest podatny na ataki czy nie jest. Nie znam się na tym. Bo jeśli jest podatny czy taki atak jest realny? możliwy? Czy w ETC można
a mówiłem sprzedaj w cholerę jak był ponad 0.004 btc miałbyś 3x tyle co włożyłeś a tak nie będzi trezora ani kasy :(


@pawlo74: Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Po co mam sprzedawać skoro ETC nie spada. Cały czas jest powyżej 0,002 a dla mnie jest to kurs zadawalający. Wszystko co wyżej jest dla mnie tym bardziej przyjemne. Nie widzę powodów dla którego miałbym sprzedawać tak nisko jak poziom 0.004 ETC będzie