Wpis z mikrobloga

@InnychNieBylo: Tak, niektórzy cenią sobie swój czas na tyle by nie uczyć się takich prostych czynności. Jak ktoś zarabia 10zł na godzinę to w sumie się nie dziwię, że sam się wszystkiego uczy bo 100 czy 200zł za wizytę specjalisty bardzo go będzie uwierać
@Hfishman1: Jeżeli rzeczywiście tak by było to fakt - własnoręczna naprawa ma sens. Możesz jednak nie doceniać ilości czasu potrzebnej na uzyskanie informacji o tym jak taką naprawę wykonać i zastosowanie tej wiedzy w praktyce po raz pierwszy w życiu lub po raz kolejny po dłuższej przerwie nie robienia tego.
@mardock Masz trochę racji, tylko że jeśli kogoś stać żeby płacić za wymiane dętki, znaczy że raczej jest w miarę inteligentny. A w wymianie dętki nic skomplikowanego nie ma, wystarczy logicznie pomyśleć. Mi by było trochę wstyd iść do serwisu prosić o wymiane dętki
@Hfishman1: Przyjaciele, w chwili, gdy to pisałem, przebywałem poza granicami naszego kraju, po prostu nie mając fizycznie możliwości nawet się do tego roweru dostać. Potrzebny był na mój przyjazd. Ot tak. Dzięki niektórym jednak za pomoc ;)!