Wpis z mikrobloga

Mirki, ktos z was ma #honor6 i mu sie zaaktualizowalo #emiui? Bo mnie zaraz #!$%@?. Czego bym nie chcial zrobic to wyskakuje mi zapytanie o pozwolenie, a na koniec jest jakas informacja o nakladce ekranowej(prewnie chodzi o Nova Launcher, ale nie jestem pewny) i nie wiem jak sie tego pozbyc. Ktos cos? #android
  • 14
@MRacheron nie, wlasnie takie gowno mi wyskakuje przy aktualizacjo do emiui 4.0. Juz ogarnalem, ze jak mialem problem z pobieraniem zdjec, to winny temu byla aplikacja "Pliki" - po wylaczeniu jej moge juz normalnie pobierac rzeczy(nic nie blokuje dostepu do pamieci) i mi to nie wyskakuje
@Abra_Kadabra: Dziwne, bo właśnie ściągnąłem Messengera i mogę normalnie zmienić domyślną aplikację do obsługi sms. Zmieniasz to w opcjach "aplikacje domyślne"?

Jeśli nic nie działa, spróbuj zrobić reinstall apki.
@Abra_Kadabra: Ale o co ci chodzi? Normalnie apki jak potrzebują takiego uprawnienia, to sobie je przyznają, ty natomiast możesz im zabrać. U ciebie w tym konkretnym przypadku messenger z jakiegoś powodu w ogóle nie może wyświetlić nad innymi apkami. Widzisz w ogóle dymki, bo wg tych ustawień e ogóle ich nie powinno być.

Sprawdź w menedżerze telefonu w opcji "strefa zrzutu" czy ten Messenger w ogóle tam jest wylistowany.

Tak jak