Wpis z mikrobloga

@PurePC_pl: ja mam takie pytanie poza tematem. Jak testujecie różny sprzęt i wymieniacie karty/procesory to wygląda to tak jak tutaj na obrazku? Myślałem, że do tego są specjalne stacje żeby łatwiej szło wymieniać podzespoły.
@Bialy_Mis: Niestety, chociaż może to tylko pochopne wnioski i przerasta go dzisiejsza temperatura (lub coś z VRM, sprawdzamy). Stąd na szybko wiatrak w celu sprawdzenia podejrzeń.

@Wiedmolol: Niezmiernie miło nam to słyszeć! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo iż nadal jesteśmy zielonki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@only: Testy zawsze są przeprowadzane w obudowach w celu uzyskania wyników takich, jakich może oczekiwać nasz
@PurePC_pl: Ciekawe kiedy pojawią się nierefy RX 470, premiera niby 4 sierpnia, ale kto wie czy nie przesuną, no i o wersjach autorskich wiele nie wiadomo, może we wrześniu. Wolałbym jednak nie kupować referenta mimo wszystko, bo musiałbym zastosować z wielkim bólem ten wasz sposób z wentylatorem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bialy_Mis Rx480 jest strasznie wyzylowany. Wygląda jak by amd w ostatniej chwili stwierdziła że wydajność jest za mała i podbiła taktowanie do granic możliwości. To by wyjaśniło problemy z jej kulturą pracy i poborem prądu - bo przecież miało być i chłodniej i mniej prądozernie. Jeśli to prawda to pytanie czy nie przełoży się to na żywotność karty.